Sledujte nás na YouTube

Android 7.0 má oficiální jméno. Nejnovější sladkostí bude Nougat (nugát)

Google si na dnešní večer připravil příjemné překvapení pro všechny fanoušky Androidu 7.0, neboť se rozhodl odhalit oficiální jméno nové verze, která byla doposud označována písmenem N. Nejnovější cukrovinkou bude Nougat (nugát). Jen doplníme, že o volbě názvu mohli vůbec poprvé letos hlasovat sami uživatelé a nejvíce se spekulovalo o označení Nutella, nicméně nakonec vyhrála jiná pochutina. Testery a vývojáře určitě potěší, že bychom se zanedlouho měli dočkat vydání v pořadí již páté testovací verze Androidu N.

Socha Androidu Nougat
Takto vypadá nová socha Androidu 7.0 Nougat, která se objevila v sídle Googlu v kalifornském Mountain View

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Jeden komentář

  1. Martin II (neregistrovaný)

    Okrem toho ze ste evidentne niekoho hovorca, naozaj Vas/vas prijemne prekvapilo ze sa Google dnes rozhodol odhalit nove meno verzie Androidu?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *