Sledujte nás na YouTube

Android N: Rozhodněte o názvu nové verze systému

Google na letošním ročníku vývojářské konference I/O neprozradil finální název Androidu N. Namísto toho vyzval uživatele, aby se zapojili do hlasování a sami rozhodli o tom, jaké označení další verze Androidu ponese. Formulář pro odeslání vašeho návrhu naleznete na stránce android.com/n.

Android_N

Kalifornská společnost při této příležitosti připravila krátké video, které vás možná při vymýšlení nového označení inspiruje. Hlasovat můžete do 8. června.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Tipuji, že nový Android se bude jmenovat NERDS.

  2. Jarda (neregistrovaný)

    New migrant to Europe

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *