Domů » Bleskovky » HTC 7 Mozart se dočkal Tango aktualizace

HTC 7 Mozart se dočkal Tango aktualizace

Někteří uživatelé nebrandovaného smartphonu HTC 7 Mozart v diskuzích začali reportovat dostupnost Tango aktualizace. Jedním z nich byl i Aviraj Ajgekar, který pracuje v Microsoftu jako technologický evangelista. Podle jeho blogu mu Zune software nabídl celkem tři aktualizační balíčky. Původní čislo buildu systému bylo 7.10.8107 (Mango), ale postupně aktualizoval až na build 7.10.8779.8. Celý aktualizační proces dohromady trval zhruba 7 minut.

 

Pokud vás zajímá, jaké novinky Tango aktualizace přináší, přečtěte si tento článek. O dostupnosti Tanga pro HTC 7 Mozart můžete diskutovat v našem fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Nejzajimavejsi na teto novince je asi cislo buildu 7.10.8779.8, ktere je post-Tango. Finalni Tango je 8773, ale asi na posledni chvili opravili jeste neco.

  2. OndraSter (neregistrovaný)

    Odkud víte, že 8773 je finální? Finální je evidentně 8779 :-). 8773 leaklo jako předfinální build.

  3. tak omnia w jeste nic:-( (ted jsem skousel)

  4. stale ziaden update na mozarta v zune :-/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).