Sledujte nás na YouTube

HTC 7 Mozart se dočkal Tango aktualizace

Někteří uživatelé nebrandovaného smartphonu HTC 7 Mozart v diskuzích začali reportovat dostupnost Tango aktualizace. Jedním z nich byl i Aviraj Ajgekar, který pracuje v Microsoftu jako technologický evangelista. Podle jeho blogu mu Zune software nabídl celkem tři aktualizační balíčky. Původní čislo buildu systému bylo 7.10.8107 (Mango), ale postupně aktualizoval až na build 7.10.8779.8. Celý aktualizační proces dohromady trval zhruba 7 minut.

 

Pokud vás zajímá, jaké novinky Tango aktualizace přináší, přečtěte si tento článek. O dostupnosti Tanga pro HTC 7 Mozart můžete diskutovat v našem fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. Nejzajimavejsi na teto novince je asi cislo buildu 7.10.8779.8, ktere je post-Tango. Finalni Tango je 8773, ale asi na posledni chvili opravili jeste neco.

  2. OndraSter (neregistrovaný)

    Odkud víte, že 8773 je finální? Finální je evidentně 8779 :-). 8773 leaklo jako předfinální build.

  3. tomasd- (neregistrovaný)

    tak omnia w jeste nic:-( (ted jsem skousel)

  4. stale ziaden update na mozarta v zune :-/

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *