Domů » Bleskovky » HTC 10 dostává aktualizaci na Android 7.0 Nougat

HTC 10 dostává aktualizaci na Android 7.0 Nougat

Společnost HTC se rozhodla ke Dni díkůvzdání potěšit majitele HTC 10 – pokud jejich zařízení pochází z volného prodeje, mohou stahovat aktualizaci systému Android na verzi 7.0 Nougat. Tuto informaci potvrdil viceprezident HTC Jo Versi na svém Twitteru.

Aktualizace se týká jak evropských, tak amerických variant telefonu. Zařízení zakoupená u operátorů si budou muset na update ještě nějaký čas počkat.

Recenze HTC 10: Návrat mezi elitu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. Škoda, že ho vlastní dvacet čechů.

  2. Jo ták, ono se s uvedením na CZ trh čekala na Nugat, to jsou hodní, že tak myslí na náš komplexní uživatelský zážitek:)

  3. No 3 týdny od vyhlášení a zatím nic … to není žádná sláva.

  4. 22 čechů, Nougát stále nic ani 3.1.2017 nebo jsem vyjímka?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).