Sledujte nás na YouTube

Hra World of Goo bude brzy dostupná i na Androidu

Autoři logické puzzle hry s pokročilou fyzikou World of Goo, která slavila obrovský úspěch na PC a iOS, prozradili, že už brzy titul zpřístupní také uživatelům zařízení s Androidem. Informace o datu a ceně zatím nejsou k dispozici, ale podle zákulisních informací to vypadá, že bychom se mohli dočkat někdy na začátku listopadu. K dispozici bude jak verze pro telefony s Androidem 2.x, tak i pro „Honeycomb“ tablety. Zajímavé je, že se hra na Androidu nebude jmenovat World of Goo, ale v Marketu ji najedete pod názvem GooDroid.


Trailer ke hře World of Goo (GooDroid pro Android)

Zdroj: 2D Boy

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. ToMaso (neregistrovaný)

  Tak to už se těšim :-) na PC mě hra velmi bavila

 2. mino (neregistrovaný)

  Moc nerozumiem zmene názvu. World of Goo pozná veľa ľudí. GooDroid nie a ešte si môžu myslieť, že ide o nejaké fake.

 3. Mateos (neregistrovaný)

  Na ich stránke píšu, že sa to nebude volať GooDroid.

  “Update 2: no, it’s not going to actually be called GooDroid, silly robots!”

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *