Domů » Bleskovky » Hra Bad Piggies už je dostupná pro Windows Phone 8.x

Hra Bad Piggies už je dostupná pro Windows Phone 8.x

Bad Piggies je titul od studia Rovio, které stojí především za slavnými Angry Birds. Tentokrát se postavíte na druhou stranu barikády (prasata) a vaším úkolem v tomto případě bude ukrást opeřencům vejce tak, že jim postavíte nějaký bláznivý dopravní prostředek (fantazii se meze opravdu nekladou). Hra obsahuje přes 200 úrovní a nyní byla po delší době konečně uvolněna pro operační systém Windows Phone 8.x. Cena činí 20 Kč, přičemž za tuto částku dostanete vskutku pořádnou porci zábavy. Tak proč to nezkusit?

 

Odkaz na WP katalog

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

7 komentářů

 1. Zatím počkejte ten store ještě úplně nejede. Zkusil jsem to platba proběhla, ale hra nestažena, tak nevím jestli až to půjde, jestli budu muset platit znovu.

 2. Asphalt8 je lepšia a perfektne prepracovaná

 3. TheJelen (neregistrovaný)

  Docela mě překvapuje, že to vydali až teď, když i na BlackBerry 10 to je už nejméně půl roku. Sice na BlackBerry aplikací je taky málo, ale chápu proč si i u Windows Phone si všichni stěžují na malý počet.

  • Tyhle drobnosti tě nesmějí překvapovat, jedná se o Windows Phone, a ten těmito problémy stále trpí. Je potřeba se s tímto smířit a brát to jako daň za Windows Phone.

  • orgasmic (neregistrovaný)

   V tom pripade nevim, proc bych mu mel davat prednost pred Android? :D

  • Taky bys neměl dávat WP přednost ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).