Domů » Bleskovky » Honor V10 bude představen v Číně ještě tento měsíc, do Evropy dorazí později

Honor V10 bude představen v Číně ještě tento měsíc, do Evropy dorazí později

Letos ještě není všem smarpthonům konec, v závěru roku se ještě vytasí se svojí novinkou značka Honor patřící čínské společnosti Huawei. Chystaný smartphone Honor V10 nebude žádné ořezávátko, jeho výbava bude vycházet ze smartphonů Huawei Mate 10 & 10 Pro, je však očekáváná nižší cena; údajně okolo 3 tisíc CNY, což je v přepočtu asi 9,8 tisíc korun bez DPH.

Honor V10 bude podle oficiální upoutávky představen 28. listopadu, evropská varianta (patrně s jiným názvem) bude představena 5. prosince. Pokud tedy stojíte o vlajkový smartphone s velkým displejem, vysokým výkonem, duálním fotoaparátem a nejnovějším Androidem 8.0 Oreo, možná se vyplatí počkat.

Čínská certifikace odhaluje příští vlajkový Honor: základ si vezme u Huawei Mate 10 Pro

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).