Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Honor Magic Watch 2 na prvních obrázcích: tenké tělo a úzká luneta s tachymetrem

Honor Magic Watch 2 na prvních obrázcích: tenké tělo a úzká luneta s tachymetrem

Příští týden dojde k odhalení smartphonu Honor V30 a společně s ním budou představeny i nové hodinky Magic Watch 2. Jejich obrázky se dostaly s předstihem na internet, takže se na ně můžeme podívat už nyní.

honor magic watch 1
Takhle vypadají Honor Magic Watch 2. Jak se vám líbí?

Honor nám opět naservíruje hodinky s kruhovým displejem, který však bude obklopovat tenčí rámeček vybavený tachymetrovou stupnicí. Oproti minulé generaci nebude luneta nijak vystouplá, ochranné sklíčko bude dosahovat téměř k okrajům, což může mít negativní vliv na celkovou odolnost.

Co je to tachymetr? Jedná se o funkci, která zajišťuje měření vaší rychlosti na lunetě hodinek. U hodinek už dnes nebývá příliš často využívána. Na tachymetrická stupnici vidíte, jakou rychlostí jdete nebo běžíte. Pomocí tachymetru můžete poměrně snadno a rychle vypočítat vaši rychlost na vzdálenosti 1 kilometru.

Hodinky se z obrázku zdají poměrně tenké, na levém okraji se bude nacházet dvojice tlačítek pro ovládání uživatelského prostředí. Honor údajně představí dvě varianty – větší s 46mm tělem, a pak menší dámskou verzi. Premiéra se odehraje 26. listopadu v Pekingu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments