Domů » Bleskovky » Honor 8 Pro a Honor 6X: víme, kdy dostanou Android 8.0 Oreo

Honor 8 Pro a Honor 6X: víme, kdy dostanou Android 8.0 Oreo

Pokud patříte mezi majitele smartphonů Honor 8 Pro či Honor 6X, máme pro vás informaci, která vás rozhodně potěší. Podle informací, které se objevily na zahraničních webech a v komunitním fóru Xda-developers, by se oba modely měly dočkat aktualizace na Android 8.0 Oreo do konce letošního roku. Jako vůbec nejpravděpodobnější se jeví prosinec.

Honor 7 Pro se společně s modelem 6X do konce roku dočká Androidu 8.0. Následovat by měl také model Honor 9, u toho ale zatím dostupnost Orea neznáme.

Tip: recenzi modelu Honor 8 Pro naleznete zde, recenzi Honoru 6X najdete zde.

Pokud vás zajímá, které další smartphony konkurenčních značek také dostanou update na Oreo, mrkněte se do tohoto článku, který průběžně aktualizujeme.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

2 komentářů

  1. Honor 8 Pro a Honor 6x dostanou dřív Android O než nejnovější vlajkový model Honor 9? Tak to jsem se fakt pobavil. Honor 8 pro budiž, ale pochybuju, že Honor 6x, který už jednou velkou takovou aktualizaci dostal.

    • Žádná logika u Huawei a Honor neexistuje, Honor 9 zatím nebyl vůbec s updaty zmíněn…Honor 8 už má 8.0 potvrzený

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).