Domů » Bleskovky » Honor 50 Pro na první fotografii: dva velké prstence se třemi fotoaparáty

Honor 50 Pro na první fotografii: dva velké prstence se třemi fotoaparáty

Značka Honor chystá po osamostatnění od mateřského Huawei velký návrat do světa smartphonů. V jejich útrobách by měly tikat čipsety od „západních“ výrobců, operačním systémem má být standardní Android se službami a aplikacemi Googlu. Jedním z prvních takových telefonů má být vlajkový Honor 50, který začíná nabírat reálné obrysy.

honor 50 pro 1

Honor 50 Pro: dva velké prstence se třemi fotoaparáty

Na internetu se objevil první „živý“ obrázek, který odhaluje, jak bude vypadat zezadu vrcholový Honor 50 Pro. Potvrzuje se zejména rozmístění fotoaparátů, které jsme viděli na dříve zveřejněných skicách.

Honor 50 2

Záda telefonu budou zdobit dva velké kruhy, přičemž vrchní se stane domovem pro hlavní fotoaparát, ve spodním pak najdeme dvojici dalších kamer – periskopický teleobjektiv a širokoúhlý snímač. Základní model Honor 50 pak namísto teleobjektivu dostane „levnější“ 2Mpx portrétní snímač.

Vzhledem k přítomnosti periskopického teleobjektivu musíme patrně zapomenout na spekulované magneticky připojitelné objektivy pro hlavní fotoaparát; kruh okolo horního fotoaparátu bude mít zřejmě jen estetickou funkci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).