Domů » Bleskovky » Honor 50 láká na představení krátkým videem. Kdy se dočkáme?

Honor 50 láká na představení krátkým videem. Kdy se dočkáme?

Čínská značka Honor se intenzivně připravuje na uvedení nových chytrých telefonů s podporou služeb Googlu, o čemž svědčí i nové video, jež láká na oficiální představení smartphonů z řady Honor 50. Z videa toho není příliš mnoho patrné, nicméně se potvrdila jedna z dřívějších spekulací ohledně fotoaparátů.

honor 50 pro 2
Spekulovaná podoba Honoru 50

Záda telefonu budou zdobit dva velké kruhy, přičemž vrchní se stane domovem pro hlavní fotoaparát, ve spodním poté najdeme dvojici dalších fotoaparátů – periskopického teleobjektivu a širokoúhlého snímače. Základní model Honor 50 pak namísto teleobjektivu dostane pouze 2Mpx senzor pro bokeh efekt. Uvnitř bychom se měli dočkat procesoru Snapdragon 778G, jehož nasazení je výsledkem nové spolupráce Honoru s Qualcommem.

Honor 50 series launch date teaser

Na videu se nicméně Honor 50 objevil jen v náznacích. Kromě fotoaparátů ukázal Honor ve videu také barevnou variantu, která má modrý nádech a „třpytky“.  Jestli se jedná jen o efekt pro video, či se skutečně tato barevná verze dostane do prodeje, se dozvíme už 16. června, kdy má Honor v plánu novinky představit široké veřejnosti.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).