Domů » Bleskovky » Herní smartphone Black Shark se odhaluje

Herní smartphone Black Shark se odhaluje

Tento týden jsme vás informovali, že se již příští týden představí konkurence pro herní telefon Razer Phone. Za tento počin bude zodpovědná čínská společnost Xiaomi a jsme zvědaví, jak se jí v tomto odvětví bude dařit.

Na rozdíl od Razer Phone, který je plackou s ostrými rohy, bude Black Shark sázet na zaoblené okraje. Na snímku níže je možno si povšimnout poloviny chystaného telefonu s nápisem, který se dá přeložit jako „Stvořen k soutěžení“, což naznačuje velké ambice tohoto smartphonu. Na pravé straně se nachází zamykací klávesa, což je zatím vše k rozložení hardwarových tlačítek.

Upoutávka na herní telefon Black Shark

Mezi prvky výbavy se bude skvěle vyjímat až 8 GB RAM a možná až 256 GB vnitřního úložiště, které však zatím není potvrzeno a jedná se jen o spekulaci. Velice pravděpodobné je však nasazení displeje s 120Hz obnovovací frekvencí a podporou HDR. Všechny specifikace se dozvíme 13. dubna, kdy dojde v Pekingu k oficiálnímu představení.

David Skopal

Student gymnázia, redaktor smartmania.cz, fanoušek mobilních technologií, přírody, hudby, bezdrátového nabíjení, fotografování a badmintonu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *