Domů » Bleskovky » Herní služba Apple Arcade odstartujte 19. září. Kolik bude stát?

Herní služba Apple Arcade odstartujte 19. září. Kolik bude stát?

Na březnové vývojářské konferenci Apple představil spoustu nových služeb – Apple News+ a dočkali jsme se také kreditky Apple Card a herní služby Apple Arcade. Právě informacemi o Apple Arcade začala dnešní keynote.

arcade
Herní služba Apple Arcade odstartujte 19. září. První měsíc máte zdarma, dále si Apple bude v rámci rodinného předplatného účtovat 4,99 USD.

Apple Arcade startuje 19. září

Až doposud služba Apple Arcade běžela v testovacím módu. Toho se účastnili vybraní zájemci a zaměstnanci Applu. Po spuštění v ostrém provozu, které je naplánováno na 19. září, by měla být cena rodinného předplatného 4,99 USD měsíčně (v České republice by cena měla být přibližně 149 Kč/měsíc), přičemž první měsíc by měl Apple nabízet zcela zdarma k vyzkoušení.

Apple Arcade
Apple Arcade

Více než stovka titulů do startu

V rámci herního předplatného Apple Arcade má být k dispozici více než stovka her. Chybět nemají tituly od zvučných vývojářských studií jako například Konami, Capcom, Epic Games, LEGO a desítky dalších.

Jakmile budeme mít k dispozici kompletní seznam her, přidáme je do článku. Ochutnávku titulů si zatím můžete prohlédnout na oficiálních stránkách Applu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).