Herní bestie Red Magic 7 míří na český trh. Cena je odvážná

Red Magic 7 4 2

Společnost Nubia v minulém týdnu představila dva nové herní smartphony Red Magic 7 a 7 Pro. Přestože se jednalo pouze o čínskou premiéru, bylo přislíbeno jejich brzké uvedení na globální trh. Včera byly odhaleny veškeré detaily.

Red Magic 7 v březnu, varianta Pro později

Smartphony Red Magic 7 a 7 Pro budou oficiálně dostupné v mnoha zemích světa, přičemž na starém kontinentě je seženete jak v České republice, tak i na Slovensku. Prodej se rozběhne ve dvou vlnách – od 10. března bude k dispozici základní varianta Red Magic 7, v druhém čtvrtletí pak dorazí i varianta Pro.

Red Magic

Základní Red Magic 7 bude k dispozici ve třech paměťových variantách, přičemž základní cena za verzi s 12 GB RAM a 128GB úložištěm je stanovena na 629 eur (asi 15 400 korun s DPH). Tato varianta bude k mání pouze v černé barvě. Za barevnější černo-červený model s parametry 16/256 GB zaplatíte 729 eur (asi 17 900 korun). Poté ještě bude k dispozici verze Supernova s poloprůhlednými zády a pamětí 18/256 GB, která bude stát 799 eur (asi 19 600 korun).

Prodej bude probíhat na webových stránkách výrobce. Pokud se přihlásíte k odběru novinek, získáte na nákup slevu 10 eur.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku