Herní bestie Nubia Red Magic 7 dostane nejrychlejší nabíjení na trhu

Nubia RedMagic 6 recenze clanek

Telefony Nubia Redmagic se zaměřují především na hráče, a to jak svým vzhledem, tak funkcemi. Smartphony jako Nubia Redmagic 6 a Redmagic 6R mohou nabídnout nejvyšší možný výkon, skvělý displej či dokonce aktivní chlazení, nicméně v jedné oblasti trochu pokulhávaly – konkrétně v rychlosti nabíjení.

Zatímco na světových trzích zvládne Nubia Redmagic 6 „pouze“ 66W nabíjení, v domácí Číně je k dispozici se 120W rychlým nabíjením. Nubia se nicméně na této hranici zastavit nechce a pro svůj příští smartphone Redmagic 7 údajně chystá 125W nabíjení, které se dosud v žádném smartphonu neobjevilo. Pro tuto rychlost dokonce získalo čínskou certifikaci 3C.

Nubia Redmagic 7 údajně dostane 125W nabíjení

Otázkou ovšem zůstává, zda se Nubia Redmagic 7 dostane na mezinárodní trhy a zda se nebude opakovat situace s předchozími modely, tedy že k nám se herní telefon Nubia podívá s omezenou rychlostí nabíjení (a v případě Redmagic 6 ještě slabší nabíječkou). Doufejme, že si Nubia tentokrát nenechá rychlé nabíjení pouze pro domácí trh.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku