TOPlist

Guitar Hero Mobile 3 pro Windows Mobile: Staňte se rockovou hvězdou

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Guitar Hero 3Nemáte hudební sluch? Nevadí, u hry Guitar Hero jde spíše o rychlost a dobrý postřeh, navíc máte jedinečnou možnost stát se rockovou hvězdou a ještě si u toho užijete spoustu zábavy. A že jste o této hře nikdy neslyšeli? Nevěřím, Série Guitar Hero si získala spousty příznivců jak na konzolích, tak i na PC. Jedná se o kytarový simulátor, kdy vám na pozadí hraje vybraná skladba a vy musíte v zadaných intervalech mačkat správná tlačítka, to možná na první pohled může vypadat jednoduše, nicméně realita je, zejména u složitějších skladeb, zcela jiná.

Za výrobou této hry stojí společnost Magmic games. Základní verzi hry můžete pořídit už za 15 USD, případně je k dispozici rozšířitelná verze, do které si budete každý měsíc moci dokoupit další tři nové skladby za 4.5 USD. Základní verze nabízí 15 rockových skladeb o nejrůznějších interpretů, a pokud jste někdy hráli konzolovou verzi hry, určitě vám nebudou připadat neznámé.

-

Skladby obsažené v základní verzi Guitar Hero 3
Santana – Black Magic Woman
Wolfmother – Woman
AFI – Miss Murder
Red Hot Chili Peppers – Suck My Kiss
Alice Cooper – School\’s Out
Pat Benatar – Hit Me with Your Best Shot
Van Halen – You Really Got Me
KISS – Strutter
Smashing Pumpkins – Cherub Rock
Stone Temple Pilots – Trippin on A Hole
Matchbook Romance – Monsters
Motley Crue – Shout at the Devil
Black Sabbath – Paranoid
The Allman Brothers Band – Jessica
Scorpions – Rock You Like A Hurricane

- - - -

Během hraní si můžete odemknout nové kytary a s ostatními soupeři můžete srovnávat výsledky pomocí důmyslného systému rekordů. Guitar Hero 3 je dostupný pro všechna Pocket PC s operačním systémem Windows Mobile 5.0/6/6.1 Professional. Veliká škoda je, že není k dispozici žádná trial verze, na které byste si možnosti simulátoru mohli vyzkoušet,i tak ale není investice 15 USD nijak závratným poplatkem za velice kvalitní titul, který vám pomůže zahnat nudu a k tomu si procvičíte vaše prsty a rychlost.

Další informace o titulu naleznete na oficiálních stránkách hry, záběry z hraní si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Zdroj: MoDaCo

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku