Domů » Bleskovky » GTA V dosáhlo dalšího neuvěřitelného prodejního milníku

GTA V dosáhlo dalšího neuvěřitelného prodejního milníku

Herní pecka GTA V je nezastavitelná – i když vyšla již téměř před sedmi lety, její prodejní čísla stále utěšeně stoupají. Nyní její vydavatel Take-Two v rámci nejnovější finanční zprávy oznámil, že na celém světě napříč všemi platformami prodala už 130 milionů kopií.

GTA 5 2

Pro srovnání – začátkem roku 2015 hra měla na kontě 40 milionů prodaných kopií, o rok později 60 milionů, na konci roku 2017 85 milionů, o rok později 100 milionů a letos v únoru 120 milionů. Celá série, jejíž první díl vyšel před třiadvaceti lety a za níž stojí studio Rockstar, pak prodala více než 235 milionů kopií.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

3 komentářů

  1. A hlavně je zdarma :D

  2. FilipHlodavec

    kde mám gta 5 online stáhnout nemám tay tlačítko download

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).