Cena:

Grow: Indie hra ve stylu Osmos už brzy v Marketplace

Už 27. dubna se ve Windows Phone Marketplace objeví nová indie hra Grow, která staví na konceptu legendárního titulu Osmos. Grow se však neodehrává v nekonečném vesmíru, ale pod vodní hladinou. V roli malé rybky budete mít za úkol sníst další živočichy ve vašem okolí, ale pouze ty, které jsou menší než vy. Když se vám to povede, vaše rybka se zvětší a postupně si tak budete moci troufat na stále silnější „nepřátele“.

 

Nejprve začínáte v malé báňce, ale postupně se přes akvárko dostanete až do rozlehlých vod oceánu. Celkem na vás čeká 78 úrovní, které nabídnou dlouhé hodiny zábavy. K dispozici budete mít také několik vylepšení, jež vám pomohou při řešení úrovní a nezapomnělo se ani na mód Survival, ve kterém budete mít za úkol přežít co nejdéle.

Grow Trailer for Windows phone

Plná verze hry bude stát 56 Kč a jakmile se titul v Marketplace objeví, bleskovku aktualizujeme o odkaz. Grow už je mimochodem nějaký ten pátek dostupný pro zařízení s Androidem a soudě dle hodnocení, s titulem vývojáři slaví úspěch.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.