Domů » Bleskovky » Google chystá Youtube Connect: Porazí oblíbený Periscope?

Google chystá Youtube Connect: Porazí oblíbený Periscope?

Aplikaci Periscope jistě nemusíme dlouze představovat. Jedná se o program pro živé videopřenosy, které jsou streamované přímo z vašeho smartphonu. V našich končinách zatím Periscope příliš rozšířený není, ale v zahraničí se jedná o velmi oblíbenou službu. Není proto divu, že podobné aplikace chtějí představit i další firmy. Před nedávnem spustil Facebook v USA svojí službu Live a podle posledních informací by se měl brzy přidat i Google, respektive Youtube se službou Connect.

Android se dočká podpory přímého streamování her na YouTube

Živé streamování obrazu je na Youtube dostupné již delší dobu, Connect by ovšem měla umožnit snazší vysílání přímo ze smartphonů. Video bude možné komentovat a sledovat jak v mobilní aplikaci, tak i přímo na webu Youtube.

Žádné další informace bohužel zatím neznáme. Novinky bychom se mohli dozvědět na chystané konferenci Google I/O, která proběhne v polovině května. Uvidíme, zda se Googlu povede konkurovat oblíbenému Periscopu, který je zatím neohroženou jedničkou v této oblasti.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments