Domů » Bleskovky » Google vyprodal Nexus 6P: Čistí si sklady pro nové modely?

Google vyprodal Nexus 6P: Čistí si sklady pro nové modely?

Představení nových telefonů řady Nexus je očekáváno již velmi brzy. Díky úřadu FCC, který se stará o certifikaci mobilních zařízení již víme, že by se mělo jednat o dva modely označené jako Nexus Sailfish a Nexus Marlin. Za jejich výrobou bude stát společnost HTC, které mohou tyto smartphony pomoci dostat se z finanční ztráty.

595_2

Nyní se objevila další indicie, která naznačuje, že se nových Nexusů dočkáme co nevidět. V oficiálním obchodě Google Store se totiž u současného Nexusu 6P objevila informace o tom, že je tento model vyprodaný. Google podle všeho již neplánuje další dodávky tohoto smartphonu a připravuje si tak prostor pro nový Nexus s kódovým označením Marlin.

Menší Nexus 5X, za jehož výrobou stojí jihokorejské LG zatím stále v nabídce figuruje. Dá se ovšem předpokládat, že až dojde k vyprodání aktuálních skladových zásob, bude z nabídky také stažen. Podobné kroky dělal Google již u dřívějších modelů. Pokud máte o Nexus 6P stále zájem, nemusíte se bát, že byste jej nesehnali. Z nabídek jiných e-shopů tento smartphone jen tak nezmizí.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

18 komentářů

 1. filip (neregistrovaný)

  Vyprodal nebo jenom dodal do obchodu?

 2. Tak čistí ne, však se blíží jejich uvedení (je to v zásadě přesně rok), co je to za okurkový článek?:)

 3. iPhone 6s (neregistrovaný)

  A Microsoft taky vyprodal všechny Lumie 950 a čistí si sklady pro nové modely?

  • Lumie zarizl a zbytek zaměstnanců z Nokie vykopl na dlažbu co jsem tak četl, těch lidí od rodin je mi líto ale tak to bohužel chodí, věřím že uplatnění najdou,ms ji samo vyplatí patřičně odstupné a buď část z nich převede jinam, nebo pomůže s hledáním nového místa, velké firmy a korporace to běžné dělají.
   Co bude dál neví asi ani MS nic jistého ohledně surface phone zatím nesdělil.

  • SLOVACovca (neregistrovaný)

   MS nemusí sklady vyprazdňovat, všech 100 kusů Lumií se prodalo.

   • MK (neregistrovaný)

    A jenom htc Jirka a spol si nakoupili po třech. Na co tři stejné telefony? Jako Bohuš s obleky.

   • MK
    To už tři jo? to je pomalu na chocholouška :D

 4. dusan (neregistrovaný)

  No keďže sú Nexusy (alebo aspoň doteraz boli) silne okrajovou záležitosťou, nemyslím, že by to HTC nejako pomohlo.

 5. jmenopriezvisko

  Xzeite… koukni se jak má OLED Xiaomi Redmi Pro mnohem lepší barvy než S7 Edge… a fotoaparát to samý…

  na Redmi Pro s OLED jsem se moc těšil, věřil jsem, že Xiaomi do toho dá nejlepší panel ever a je to tak…. no a ten fotoaparát to je lahůdka oproti agesivnímu postprocessingu u S7 Edge, podívej jak táhne S7 do žluta…

  [odkaz]

  • kjkszpj (neregistrovaný)

   Tak ono je dosť pravdepodobné, že tam dávajú oled panely od samsungu. Ale hlavne že budeš spokojný, že máš lepší ako ten v S7 :-)

   • jmenopriezvisko v park (neregistrovaný)

    Tipuji, že tam bude spíš panel JDI, Samoledy od Gaysungu byly třeba v MX5…

    I kdyby byl od Gaysungu, tak Xiaomi je správně kalibruje, to dělá rozdíl…

   • Hele třeba to vis, na gplay je toho mraky ale je možnost za pomoci aplikace/nástroje, zjistit od koho můj AMOLED v MotoX pochází, nebo podle kódu na krabici, Nevis něco?

   • Craftmanek (neregistrovaný)

    jmenoúrizvisko v park: Nevím proc, ale na samsungu se mi to líbí více než od toho čínana…..

 6. Tak google cisti sklady pro nastupce,ms abybse zbavil lezaku a pak mobilni divizi majici nabstarost hw zavrel,zamknuk a zahodil klice…stacibse podivat na alzu treba, ta dokonala 950/950XL je naprosty propadak…v nabidce je pres dvacet rozbalenych ci zanovnich kusu, ktere lide po par letech vratili…nevim o modelu u androida, kde by to bjlo va takovem poctu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).