Domů » Bleskovky » Google vyprodal Nexus 6P: Čistí si sklady pro nové modely?

Google vyprodal Nexus 6P: Čistí si sklady pro nové modely?

Představení nových telefonů řady Nexus je očekáváno již velmi brzy. Díky úřadu FCC, který se stará o certifikaci mobilních zařízení již víme, že by se mělo jednat o dva modely označené jako Nexus Sailfish a Nexus Marlin. Za jejich výrobou bude stát společnost HTC, které mohou tyto smartphony pomoci dostat se z finanční ztráty.

595_2

Nyní se objevila další indicie, která naznačuje, že se nových Nexusů dočkáme co nevidět. V oficiálním obchodě Google Store se totiž u současného Nexusu 6P objevila informace o tom, že je tento model vyprodaný. Google podle všeho již neplánuje další dodávky tohoto smartphonu a připravuje si tak prostor pro nový Nexus s kódovým označením Marlin.

Menší Nexus 5X, za jehož výrobou stojí jihokorejské LG zatím stále v nabídce figuruje. Dá se ovšem předpokládat, že až dojde k vyprodání aktuálních skladových zásob, bude z nabídky také stažen. Podobné kroky dělal Google již u dřívějších modelů. Pokud máte o Nexus 6P stále zájem, nemusíte se bát, že byste jej nesehnali. Z nabídek jiných e-shopů tento smartphone jen tak nezmizí.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments