Domů » Bleskovky » Google Překladač 3.0: Vylepšená verze překladače s hromadou nových funkcí

Google Překladač 3.0: Vylepšená verze překladače s hromadou nových funkcí

Google v poslední době vydává aktualizace pro své vlastní aplikace jako na běžíčím pásu a nutno dodat, že se nejedná jen o nějaké drobné updaty, ale ve většině případů se dočkáváme přidávání celé řady nových funkcí a vylepšení. A to platí i v případě překladače Google Translate 3.0, který se objevil na Google Play.

 

Překládat text můžete mezi více než 70 jazyky, kromě textu lze jako zdroj dat využít i zvuk či fotografii s textem v cizím jazyce. Výraznými úpravami prošel i samotný vzhled aplikace, který je o poznání čistější a snadno se v něm zorientuje. Nepředpokládáme, že to využijete, ale v nové verzi lze pomocí rukopisu překládat také hindštinu a thajštinu, zadávání pomocí fotoaparátu nyní navíc podporují jazyky afrikánština, řečtina, hebrejština a srbština.

-

V případě, že vám Google Play novou verzi aplikace (3.0) ještě nenabízí, můžete si instalační apk soubor stáhnout z tohoto odkazu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).