Sledujte nás na YouTube

Google Translate 3.0: Vylepšená verze překladače s hromadou nových funkcí

Google v poslední době vydává aktualizace pro své vlastní aplikace jako na běžíčím pásu a nutno dodat, že se nejedná jen o nějaké drobné updaty, ale ve většině případů se dočkáváme přidávání celé řady nových funkcí a vylepšení. A to platí i v případě překladače Google Translate 3.0, který se objevil na Google Play.

 

Překládat text můžete mezi více než 70 jazyky, kromě textu lze jako zdroj dat využít i zvuk či fotografii s textem v cizím jazyce. Výraznými úpravami prošel i samotný vzhled aplikace, který je o poznání čistější a snadno se v něm zorientuje. Nepředpokládáme, že to využijete, ale v nové verzi lze pomocí rukopisu překládat také hindštinu a thajštinu, zadávání pomocí fotoaparátu nyní navíc podporují jazyky afrikánština, řečtina, hebrejština a srbština.

-

V případě, že vám Google Play novou verzi aplikace (3.0) ještě nenabízí, můžete si instalační apk soubor stáhnout z tohoto odkazu.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *