Domů » Bleskovky » Google se objeví na videoherní vývojářské konferenci. Co má za lubem?

Google se objeví na videoherní vývojářské konferenci. Co má za lubem?

Videoherní byznys každým rokem čím dál tím více roste. Není tedy divu, že si z tohoto multimiliardového odvětví každý chce ukousnout kousek. Ačkoli Google tento sektor dlouhodobě zanedbával, zdá se, že se do něj chystá v dohledné době vrhnout. Po svém pokusu s názvem Project Stream, který malé testovací skupině umožnil zahrát si přímo v prohlížeči Chrome poslední hru se známé série Assassin’s Creed s podtitulem Odyssey, ohlásil svou přednášku na Game Developers Conference.

Konference se odehraje 19. března v 19:00 a není o ní nic známo, neboť toho softwarový gigant příliš neprozradil, přičemž nic nelze vyčíst ani z kryptické pozvánky. Je nicméně pravděpodobné, že naváže právě na Project Stream, který těží z obrovského cloudového potenciálu Googlu, se kterým se může měřit s firmami jako Microsoft nebo Nvidia. Spekuluje se také o zařízení v podobě donglu do televize s kódovým označením Yeti. Na to, co nakonec Google představí, si budeme muset ještě měsíc počkat.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments