Domů » Bleskovky » Google Pixel 2: bez duální kamery a se širokými rámečky

Google Pixel 2: bez duální kamery a se širokými rámečky

Známý leaker Evan Blass z VentureBeat minulý týden zveřejnil render chytrého telefonu Google Pixel 2. Podle všeho se Google nedržel současných trendů, protože smartphone bude vypadat skoro stejně jako předchůdce a nedostane ani bezrámečkový design, ani duální kameru. Chytrý telefon by měl disponovat procesorem Snapdragon 836 od Qualcommu, a tak by měl mít lepší procesor než nadcházející Galaxy Note 8, který by měl dostat Snapdragon 835 (pouze v USA, v Evropě bude verze s Exynosem).

Obrázek od leakera byl rozmazaný, a proto se jeden uživatel ze sítě Reddit rozhodl udělat nové rendery ve vysokém rozlišení. Dokonce vytvořil několik barevných variant, abyste si udělali představu o tom, jak by mohlo zařízení vypadat ve stříbrné, měděné, červené a černé barvě.

Server GSMArena obdržel od jednoho čtenáře dvě reálné fotografie Pixelu 2. Podle odesílatele těchto snímků by přístroj neměl mít 3,5mm konektor pro sluchátka.

Google Pixel 2 se zřejmě nedočká výrazného redesignu, ale zato nabídne například přední stereo reproduktory. Specialitou smartphonu bude systém edge sense, což je rám citlivý na tlak. Abyste vyvolali nějakou akci telefonu, stačí ho v dlani více stisknout. Před několika týdny se objevily rendery i většího bratra Pixelu 2 XL, který má lákat na bezrámečkový design.

Prozatím nevíme, kdy bude dvojice chytrých telefonů oficiálně představená, ale předchozí modely spatřily světlo světa koncem října loňského roku. Je tedy možné, že Google i letošní vlajkové lodě představí ve stejnou dobu jako loni.

Michaela Brázdilová

3 komentářů

  1. Uf, to je masakr, nekonečný proud fan arts o Apple, Samsung, Google, Nokii, bla bla.
    To se fakt neděje nic reálného? Novinky v betách iOS? Nově příchozí přístroje na náš trh? Nová aplikace z naších luhů a hájů? Recenze nějaké zajímavé aplikace/hry? Vývoj DeXu u Samsung? Atd. atd.

    • Vtipné je, že spekulace o novém iPhone začínají tak měsíc po uvedení aktuální generace, jakmile se usadí prach na článcích o chybách v novém iOS (jak překvapivé, v novém SW jsou chyby). U Samsungu S a Note to samé v bledě modrém.

  2. Jednička měla nejlepší foťák ze všech mobilů, tak na co duální kamera…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).