Sledujte nás na YouTube

Google vydal novou verzi map pro iOS. Přidává podporu pro Apple Watch

Google uvolnil další aktualizaci aplikace Mapy pro operační systém iOS, která konečně přináší podporu pro Apple Watch (recenze). Po spuštění na hodinkách máte možnost spustit navigaci domů nebo do práce, případně využít některé z předchozích naplánovaných tras. Kromě toho update opravuje řadu nahlášených chyb a zlepšuje stabilitu při plánování nových tras. Aktualizaci na Google Mapy 4.11.0 pro iOS můžete stahovat z App Store.

 

Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *