Domů » Články » Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

-K mapám Googlu nyní můžete pohodlně přistupovat přímo z vašeho smartphonu nebo PocketPC díky mobilní verzi program Google Maps. Kromě klasického prohlížení map oceníte i satelitní snímky nebo možnost snadného vyhledávání lokací, Google Maps zvládne také spolupráci s GPS přijímačem. K prohlížení budete potřebovat pouze klienta Google Maps a připojení k internetu.

Samotná aplikace je nenáročná a z paměti vašeho zařízení si ukousne zhruba 600kB. Po spuštění se program automaticky začne připojovat a stahovat mapy. Mobilní verze Google map je skvělým počinem, který je navíc zcela zdarma a určitě stojí alespoň za vyzkoušení. Snad nám brzy Google naservíruje i Gmail klienta pro Windows Mobile.

Google Maps pro Windows Mobile stahujte z tohoto odkazu, další informace naleznete na oficiálních stránkáchZa tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou e-v@n.

1 2

Mapa a Satelitní pohled
3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. konecne jdou chlapi z googlu do neceho jinyho nez je java a ten Gmail klient by se siknul

  2. Muzu se zeptat, k cemu je treba GMail klienta? Vzdyt si to nastavim normalne pop3 na gmail a je po problemu… Jake vyhody by mel primo gmail klient? Diky za vysvetleni…
    A ten GMaps pro WM je fajn, ale (asi je to moje chyba) umi najit nazev primo ulice?

  3. Najlepsie na tom je to,ze to ide pouzitelne rychlo aj s GPRS pripojenim bez EDGE. To je dobre na mojom MDA-II,SDA-II a podobnych kramoch.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).