Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-K mapám Googlu nyní můžete pohodlně přistupovat přímo z vašeho smartphonu nebo PocketPC díky mobilní verzi program Google Maps. Kromě klasického prohlížení map oceníte i satelitní snímky nebo možnost snadného vyhledávání lokací, Google Maps zvládne také spolupráci s GPS přijímačem. K prohlížení budete potřebovat pouze klienta Google Maps a připojení k internetu.

Samotná aplikace je nenáročná a z paměti vašeho zařízení si ukousne zhruba 600kB. Po spuštění se program automaticky začne připojovat a stahovat mapy. Mobilní verze Google map je skvělým počinem, který je navíc zcela zdarma a určitě stojí alespoň za vyzkoušení. Snad nám brzy Google naservíruje i Gmail klienta pro Windows Mobile.

Google Maps pro Windows Mobile stahujte z tohoto odkazu, další informace naleznete na oficiálních stránkáchZa tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou e-v@n.

1 2

Mapa a Satelitní pohled
3 4

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku