Domů » Články » Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

-K mapám Googlu nyní můžete pohodlně přistupovat přímo z vašeho smartphonu nebo PocketPC díky mobilní verzi program Google Maps. Kromě klasického prohlížení map oceníte i satelitní snímky nebo možnost snadného vyhledávání lokací, Google Maps zvládne také spolupráci s GPS přijímačem. K prohlížení budete potřebovat pouze klienta Google Maps a připojení k internetu.

Samotná aplikace je nenáročná a z paměti vašeho zařízení si ukousne zhruba 600kB. Po spuštění se program automaticky začne připojovat a stahovat mapy. Mobilní verze Google map je skvělým počinem, který je navíc zcela zdarma a určitě stojí alespoň za vyzkoušení. Snad nám brzy Google naservíruje i Gmail klienta pro Windows Mobile.

Google Maps pro Windows Mobile stahujte z tohoto odkazu, další informace naleznete na oficiálních stránkáchZa tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou e-v@n.

1 2

Mapa a Satelitní pohled
3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments