Domů » Články » Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

Google Maps pro Windows Mobile (SP/PPC)

-K mapám Googlu nyní můžete pohodlně přistupovat přímo z vašeho smartphonu nebo PocketPC díky mobilní verzi program Google Maps. Kromě klasického prohlížení map oceníte i satelitní snímky nebo možnost snadného vyhledávání lokací, Google Maps zvládne také spolupráci s GPS přijímačem. K prohlížení budete potřebovat pouze klienta Google Maps a připojení k internetu.

Samotná aplikace je nenáročná a z paměti vašeho zařízení si ukousne zhruba 600kB. Po spuštění se program automaticky začne připojovat a stahovat mapy. Mobilní verze Google map je skvělým počinem, který je navíc zcela zdarma a určitě stojí alespoň za vyzkoušení. Snad nám brzy Google naservíruje i Gmail klienta pro Windows Mobile.

Google Maps pro Windows Mobile stahujte z tohoto odkazu, další informace naleznete na oficiálních stránkáchZa tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři s přezdívkou e-v@n.

1 2

Mapa a Satelitní pohled
3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. eukubus (neregistrovaný)

  konecne jdou chlapi z googlu do neceho jinyho nez je java a ten Gmail klient by se siknul

 2. Kato (neregistrovaný)

  Muzu se zeptat, k cemu je treba GMail klienta? Vzdyt si to nastavim normalne pop3 na gmail a je po problemu… Jake vyhody by mel primo gmail klient? Diky za vysvetleni…
  A ten GMaps pro WM je fajn, ale (asi je to moje chyba) umi najit nazev primo ulice?

 3. TomasNM (neregistrovaný)

  Najlepsie na tom je to,ze to ide pouzitelne rychlo aj s GPRS pripojenim bez EDGE. To je dobre na mojom MDA-II,SDA-II a podobnych kramoch.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *