Domů » Bleskovky » Google Analytics pro Android: Webové statistky do kapsy

Google Analytics pro Android: Webové statistky do kapsy

Pokud provozujete webové stránky a chcete mít neustále po ruce statistiky z nástroje Google Analytics, určitě vás potěšíme zprávičkou o oficiální aplikaci přímo od Googlu, kterou najdete zdarma na Google Play. Na hlavním panelu najdete přehledné grafy návštěvnosti, přidat si ale můžete další metodiky, na které jste zvyklí z webové verze. Nechybí ani karta se zobrazením informací o návštěvnosti v reálném čase, takže přímo vidíte, kolik uživatelů je na vašich stránkách aktuálně online.

  

Google Analytics pro Android je velmi vydařenou aplikací, která poskytuje přesně to, co se od ní očekává a tajně doufáme, že Google později připraví i verzi pro iOS.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).