Domů » Články » GiboSMS pro SP i PPC v nové verzi 2.0

GiboSMS pro SP i PPC v nové verzi 2.0

GiboSMS 2.0 pro SP a PPCDnes vyšla nová verze programu pro levné odesílání SMS přes internetové brány našich operátorů – GiboSMS 2.0. Mezi nejdůležitější novinky nové verze patří možnost posílat zprávy do schránky příjemce, čtení zpráv v mobilu, posílání zpráv jako standardní SMS a několik dalších vychytávek. Nová verze je konečně také dostupná jak pro Smartphone tak i PocketPC zařízení !

S příchodem nové verze se změnila i webová stránka programu, nyní jej naleznete na adrese http://www.gibosms.cz, a to ještě není všechno – autor programu Josef Kyrian pro vás připravil soutěž o velmi lákavé ceny. Více však již na oficiálních stránkách programu…

Můžete si také stáhnout GiboSMS 2.0 pro Smartphone nebo PocketPC.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).