Domů » Články » GiboSMS pro PocketPC !

GiboSMS pro PocketPC !

Pokud jste používali program GiboSMS v JAVA nebo SP verzi a z nějakého důvodu jste se rozhodli přejít na PPC, jistě vás potěší informace, že se nyní pracuje právě na PPC verzi. Pravda, uživatelé PPC s operačním systémem Windows Mobile 5.0 bez problému spustí i SP verzi (otestováno), avšak zařízení s WM5.0 není zatím na trhu tolik. Tato verze GibaSMS pracuje bez problému s Windows Mobile 2003 a vyšší (2002 netestováno). Ovládání bylo lehce pozměněno kvůli potřebám dotykového displeje. Přibyla také možnost číst již odeslané SMS (v Gibu samozřejmě).

Novou PPC verzi jsem v předchozích dnech vyzkoušel na svém MDA2 a chodila bez problémů, nyní se provádějí poslední úpravy a opravy v programu a za několik dní bychom se mohli dočkat downloadu stabilní verze.

Screenshoty z PPC verze:

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).