Sledujte nás na YouTube

GiboSMS pro PocketPC !

Pokud jste používali program GiboSMS v JAVA nebo SP verzi a z nějakého důvodu jste se rozhodli přejít na PPC, jistě vás potěší informace, že se nyní pracuje právě na PPC verzi. Pravda, uživatelé PPC s operačním systémem Windows Mobile 5.0 bez problému spustí i SP verzi (otestováno), avšak zařízení s WM5.0 není zatím na trhu tolik. Tato verze GibaSMS pracuje bez problému s Windows Mobile 2003 a vyšší (2002 netestováno). Ovládání bylo lehce pozměněno kvůli potřebám dotykového displeje. Přibyla také možnost číst již odeslané SMS (v Gibu samozřejmě).

Novou PPC verzi jsem v předchozích dnech vyzkoušel na svém MDA2 a chodila bez problémů, nyní se provádějí poslední úpravy a opravy v programu a za několik dní bychom se mohli dočkat downloadu stabilní verze.

Screenshoty z PPC verze:

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *