Sledujte nás na YouTube

Gauge Battery Widget: 3 miliony stažení a nová verze v Marketu

Aplikace Gauge Battery Widget nedávno překročila hranici 3 000 000 stažení a na oslavu tohoto významného milníku jsme uvolnili novou verzi 3.0. “Jednou z nejvíce oblíbených funkcí této aplikace je zobrazení ikonky ve stavové liště telefonu”, říká Tomáš Hubálek, autor aplikace. “Rozhodli jsme se tedy rozšířit aplikaci v této oblasti”. Od verze 3.0 je tedy možné si do aplikace jednoduše doinstalovat další vzhledy ikon stavové lišty (až dosud byly k dispozici dva vzhledy v neplacené verzi a čtyři vzhledy ve verzi placené).

Vzhledů ikon je momentálně k dispozici několik desítek a budou přibývat další. Na oficiálním webu je dokonce návod, jak si udělat vzhled úplně vlastní a nabídnou ho na Android Marketu k dispozici ostatním uživatelům.

-

No a co by to bylo za oslavu, kdyby se nerozdávaly dárky? Dárky nedostaneme my, ale vy! O víkendu 18. až 19. února 2012 bude snížena cena placené verze polovinu, tedy na 0,99 USD/0,79 EUR, což je přibližně 20 Kč. Už nyní si tedy můžete stáhnout verzi zdarma, vyzkoušet a pokud se vám bude líbit, tak si pak si o víkendu můžete koupit placenou verzi za polovinu obvyklé ceny.

Michal Javůrek

2 komentáře

  1. zpev (neregistrovaný)

    Tento program jsem koupil v plné verzi a jsem s ním velmi spokojen.Doporučuji!!!

  2. brutulus (neregistrovaný)

    Proč je teď na netu za 19.90 a v marketu v mobilu za 35 Kč?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *