TOPlist

Gameloft připravuje akční hru ve stylu GTA pro iPhone

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Vývojáři z Gameloft produkují nejrůznější typy her pro různé platformy. Dobré jméno si získali už při tvorbě java her a postupně se začali zaměřovat i na operační systémy. Pro iPhone OS nyní chystají akční titul Gangstar: West Coast Hustle, který se výrazně inspiruje u populární série Grand Theft Auto. Hra se bude odehrávat ve virtuálním Los Angeles a vývojáři slibují, že město bude skutečně rozlehlé a nabídne naprostou volnost pohybu, což je prvek, který se zatím u mobilních her příliš často nevyskytuje.

Velkým lákadlem bude parádní grafika obohacená o nejrůznější efekty a svižný hudební doprovod, těšit se můžete i na několik rádiových stanic, které naladíte při jízdě automobilem. K pohybu po městě si budete moci vybrat různé typy vozidel, které se od sebe budou lišit také v jízdních vlastnostech. Hra vám umožní vstupovat do některých budov, většinou kvůli splnění zadaného úkolu nebo dokončení mise. Při páchání zločinu vás začne pronásledovat policie a těšit se můžete i na potyčky s dalšími gangy, a rozhodně to neskončí jen u pěstních soubojů.

- - -

Gangstar bude dostupný pro všechny verze iPhonu a iPod Touch na konci léta. Cena, za kterou se v AppStore objeví, zatím nebyla ohlášena, ale pravděpodobně se vejdeme do 10 USD.

Zdroj: TouchArcade

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku