Domů » Články » Gameloft připravuje akční hru ve stylu GTA pro iPhone

Gameloft připravuje akční hru ve stylu GTA pro iPhone

-Vývojáři z Gameloft produkují nejrůznější typy her pro různé platformy. Dobré jméno si získali už při tvorbě java her a postupně se začali zaměřovat i na operační systémy. Pro iPhone OS nyní chystají akční titul Gangstar: West Coast Hustle, který se výrazně inspiruje u populární série Grand Theft Auto. Hra se bude odehrávat ve virtuálním Los Angeles a vývojáři slibují, že město bude skutečně rozlehlé a nabídne naprostou volnost pohybu, což je prvek, který se zatím u mobilních her příliš často nevyskytuje.

Velkým lákadlem bude parádní grafika obohacená o nejrůznější efekty a svižný hudební doprovod, těšit se můžete i na několik rádiových stanic, které naladíte při jízdě automobilem. K pohybu po městě si budete moci vybrat různé typy vozidel, které se od sebe budou lišit také v jízdních vlastnostech. Hra vám umožní vstupovat do některých budov, většinou kvůli splnění zadaného úkolu nebo dokončení mise. Při páchání zločinu vás začne pronásledovat policie a těšit se můžete i na potyčky s dalšími gangy, a rozhodně to neskončí jen u pěstních soubojů.

- - -

Gangstar bude dostupný pro všechny verze iPhonu a iPod Touch na konci léta. Cena, za kterou se v AppStore objeví, zatím nebyla ohlášena, ale pravděpodobně se vejdeme do 10 USD.

Video ze hry

Zdroj: TouchArcade

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Soap (neregistrovaný)

    Super hra, hlavně pěkný pokrok. Akorát, tomu ovládání na iPhonu jsem nikdy nepřišel na chuť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *