Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Technologie Samsung DeX uživatelům umožňuje připojit chytrý telefon k monitoru a používat jej jako stolní počítač. Setkat se s ní můžete u většiny vlajkových lodí jihokorejského Samsungu. U ohebného „véčka“ Galaxy Z Flip byste ji však v současnosti hledali marně. To by se ale mohlo zanedlouho změnit.

Galaxy Z Flip je první ohebný telefon od Samsungu, který lze po vzoru legendárních „véček“ složit do kompaktního čtverce. Navíc se zařízení může pochlubit prémiovými specifikacemi. O to překvapivější je absence jedné z důležitých funkcí, kterou byste jinak našli u všech současných vlajkových lodí jihokorejského výrobce.

👍Samsung Galaxy Z Flip je nejlepší ohebný telefon současnosti (první dojmy, 4K)

Tip: Samsung Galaxy Note 10: vyzkoušeli jsme propojení s Windows 10 i prostředí DeX

Podobný osud potkal i loňský ohebný model Galaxy Fold, který se podpory DeX dočkal až se zpožděním. U čerstvě představeného Galaxy Z Flip tomu patrně nebude jinak.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments