Domů » Bleskovky » Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Galaxy Z Flip postrádá důležitou funkci. Samsung ji zřejmě zpřístupní později

Technologie Samsung DeX uživatelům umožňuje připojit chytrý telefon k monitoru a používat jej jako stolní počítač. Setkat se s ní můžete u většiny vlajkových lodí jihokorejského Samsungu. U ohebného „véčka“ Galaxy Z Flip byste ji však v současnosti hledali marně. To by se ale mohlo zanedlouho změnit.

Galaxy Z Flip je první ohebný telefon od Samsungu, který lze po vzoru legendárních „véček“ složit do kompaktního čtverce. Navíc se zařízení může pochlubit prémiovými specifikacemi. O to překvapivější je absence jedné z důležitých funkcí, kterou byste jinak našli u všech současných vlajkových lodí jihokorejského výrobce.

👍Samsung Galaxy Z Flip je nejlepší ohebný telefon současnosti (první dojmy, 4K)

Tip: Samsung Galaxy Note 10: vyzkoušeli jsme propojení s Windows 10 i prostředí DeX

Podobný osud potkal i loňský ohebný model Galaxy Fold, který se podpory DeX dočkal až se zpožděním. U čerstvě představeného Galaxy Z Flip tomu patrně nebude jinak.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

11 komentářů

 1. [odkaz] …. Tak tohle je bída…

  • Jojo, normální člověk drápe mobil nožem, ohýbá véčko na druhou stranu a pod. Prostě takové to klasické zacházení s mobilem :-D

  • Je to jenom taková demonstrace, co to vydrží. Displej se asi poškrábe od nějakého bordelu, co se tam dostane. V uzavřeném stavu je dost chráněný. Své zájemce si určitě najde. Já to nebudu :D

  • Udělal do toho rýhu nehtem i plastovým hrotem. Zkus si to pustit celé a pak teprve začít komentovat. Jedna věc je postupný vývoj, který asi každý pochopíme a druhá věc je mluvit o ohebném skle. Tohle nemá Samsung zapotřebí, zvlášť když je ve vývoji před konkurencí. Jen si dělá ostudu….

  • Nejdříve propadák Fold a pak tohle.

  • Já to celé viděl a co? Narušila ta ryha povrch, a nebo to udělalo jen prohlubeň v rámci elastické deformace, kdy se třeba po několika minutách až hodinách vrátí do povodniho stavu? To je otázka.

  • Tohle uz se chlape nevrati. At si to nekdo klidne koupi, ale je to zatim opravdu poutove a ani zachazeni v rukavickach nezabrani brzké smrti a popelnici.

  • Ach jo… Samsung deklaroval sklo. A tohle má být jako ono. Jsem fanoušek Samsungu, používám S9 a jsem s ním nadmíru spokojen. Ale pokud tohle, ve stavu, v jakém to je na videu, nazývají sklem, je to minimálně trapné

  • xzeit: ale hlavne problem je ze Samsung tvrdi ze to je sklo a to je proste lez (kdyz to jednoduse propichne testovacim hrotem). Je to plast a navic hodne mekky (kvuli ohybani).

  • Přesně tak. O tom celou dobu píšu. Jde o nesmyslnou lež, která z lidí dělá hlupáky. Mohli deklarovat vylepšený plast nebo to zabalit do podobných marketingových řečí. Ale ani s tím se neobtěžovali.

  • PetrCBR: Ale to jsem nikde nepopíral, tak jde vidět, že je to celkem bláto :-)
   I přes to si své zájemce najde. No křemičité sklo to asi není.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).