Domů » Bleskovky » Galaxy S9: Samsung na vývoji top modelu pro rok 2018 pracuje od minulého měsíce

Galaxy S9: Samsung na vývoji top modelu pro rok 2018 pracuje od minulého měsíce

Galaxy S8(+) se ještě ani nedostal na pulty obchodů a už se začínají objevovat první střípky informací o jeho nástupci – Galaxy S9. Podle nejnovějších zpráv Samsung nelení a práce na modelu S9 již dávno započaly. O novince informoval deník The Bell.

samsung-factory

Dle vyjádření deníku jsou již v přípravě komponenty jako displej či základní deska. Na displeji se přitom začalo údajně pracovat již na konci minulého měsíce, první prototypy zařízení by údajně měly vzniknout už v průběhu tohoto měsíce. Po zobrazovacím panelu budou následovat další klíčové komponenty, jako procesor a fotoaparát.

sn-fingerprints_1

Momentálně se dá jen velmi těžko hádat, jaké parametry si pro nás Samsung u Galaxy S9 chystá. Možná se však konečně dočkáme čtečky otisků prstů zabudované přímo do displeje, ale není vyloučeno, že s ní přijde už Galaxy Note8. Ostatně Samsung na vývoji této technologie pracoval a chtěl ji použít už u Galaxy S8(+), ale vše se nakonec nepodařilo dokončit v termínu, tudíž byl vývoj posunut a právě Note8 se jeví jako vhodný kandidát pro nasazení tohoto řešení.

Galaxy S8 měl mít čtečku integrovanou do displeje. Změna přišla na poslední chvíli

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

7 komentářů

 1. To mě celkem překvapuje, že na nástupci S8 začali pracovat až nyní. Osobně bych si myslel, že začali na něm dělat o dost dříve. Jde vidět, že mají hodně velké vývojové kapacity. Takže stihnout vyvinout přístroj pro koncového zákazníka za měně než rok.

  • Tak někdy jedou tak na plné obrátky, až jim ty telefony hoří.Prostě vše na poslední chvíli.Čtečku u S8 také nedotáhnuli do konce, až to dopadlo tím neštastným failem a nouzovým umístěním vzadu na straně.

   • Tak čtečku nedotahla firma, která jim to vyvíjela…

   • Pracovali na to společně, takže jako vždy, Samsung stavěl vzdušné zámky.

   • Tak to je nepodstatny detail. Prostě to nedotahli do použitelného stadia… Nevidím v tom problém. Není třeba nadávat na Samsung,či na jakoukoliv jinou firmu za to, že nestihli vyvinout novou technologii, jak plánovali (byly to jen a jen spekulace).

   • samzrejme, samsung , že to nedosiali do zfáreho konca , nevedia akoi dalej a čo stým
    až ked to niekto ukáže ako na to , potom to krásne okopírujú :D

  • Tak oni spis asi prubezne delaji na jednotlivych soucastech, jako displej, baterie, ta ctecka pod displejem, atd atd a pak jednoho dne se proste rozhodne co bude v dalsim zarizeni a zacne se to sestavovat…ne ze by to vsechno vyvinuli za rok…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).