Galaxy S9: Samsung na vývoji top modelu pro rok 2018 pracuje od minulého měsíce

Galaxy S8(+) se ještě ani nedostal na pulty obchodů a už se začínají objevovat první střípky informací o jeho nástupci – Galaxy S9. Podle nejnovějších zpráv Samsung nelení a práce na modelu S9 již dávno započaly. O novince informoval deník The Bell.

Dle vyjádření deníku jsou již v přípravě komponenty jako displej či základní deska. Na displeji se přitom začalo údajně pracovat již na konci minulého měsíce, první prototypy zařízení by údajně měly vzniknout už v průběhu tohoto měsíce. Po zobrazovacím panelu budou následovat další klíčové komponenty, jako procesor a fotoaparát.

sn-fingerprints_1

Momentálně se dá jen velmi těžko hádat, jaké parametry si pro nás Samsung u Galaxy S9 chystá. Možná se však konečně dočkáme čtečky otisků prstů zabudované přímo do displeje, ale není vyloučeno, že s ní přijde už Galaxy Note8. Ostatně Samsung na vývoji této technologie pracoval a chtěl ji použít už u Galaxy S8(+), ale vše se nakonec nepodařilo dokončit v termínu, tudíž byl vývoj posunut a právě Note8 se jeví jako vhodný kandidát pro nasazení tohoto řešení.Nepřehlédněte

Galaxy S8 měl mít čtečku integrovanou do displeje. Změna přišla na poslední chvíli

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Kapitoly článku