Sledujte nás na YouTube

Galaxy S9: Samsung na vývoji top modelu pro rok 2018 pracuje od minulého měsíce

Galaxy S8(+) se ještě ani nedostal na pulty obchodů a už se začínají objevovat první střípky informací o jeho nástupci – Galaxy S9. Podle nejnovějších zpráv Samsung nelení a práce na modelu S9 již dávno započaly. O novince informoval deník The Bell.

samsung-factory

Dle vyjádření deníku jsou již v přípravě komponenty jako displej či základní deska. Na displeji se přitom začalo údajně pracovat již na konci minulého měsíce, první prototypy zařízení by údajně měly vzniknout už v průběhu tohoto měsíce. Po zobrazovacím panelu budou následovat další klíčové komponenty, jako procesor a fotoaparát.

sn-fingerprints_1

Momentálně se dá jen velmi těžko hádat, jaké parametry si pro nás Samsung u Galaxy S9 chystá. Možná se však konečně dočkáme čtečky otisků prstů zabudované přímo do displeje, ale není vyloučeno, že s ní přijde už Galaxy Note8. Ostatně Samsung na vývoji této technologie pracoval a chtěl ji použít už u Galaxy S8(+), ale vše se nakonec nepodařilo dokončit v termínu, tudíž byl vývoj posunut a právě Note8 se jeví jako vhodný kandidát pro nasazení tohoto řešení.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

7 komentářů

 1. zkill (neregistrovaný)

  To mě celkem překvapuje, že na nástupci S8 začali pracovat až nyní. Osobně bych si myslel, že začali na něm dělat o dost dříve. Jde vidět, že mají hodně velké vývojové kapacity. Takže stihnout vyvinout přístroj pro koncového zákazníka za měně než rok.

  • Tak někdy jedou tak na plné obrátky, až jim ty telefony hoří.Prostě vše na poslední chvíli.Čtečku u S8 také nedotáhnuli do konce, až to dopadlo tím neštastným failem a nouzovým umístěním vzadu na straně.

   • Tak čtečku nedotahla firma, která jim to vyvíjela…

   • Pracovali na to společně, takže jako vždy, Samsung stavěl vzdušné zámky.

   • Tak to je nepodstatny detail. Prostě to nedotahli do použitelného stadia… Nevidím v tom problém. Není třeba nadávat na Samsung,či na jakoukoliv jinou firmu za to, že nestihli vyvinout novou technologii, jak plánovali (byly to jen a jen spekulace).

   • kukika (neregistrovaný)

    samzrejme, samsung , že to nedosiali do zfáreho konca , nevedia akoi dalej a čo stým
    až ked to niekto ukáže ako na to , potom to krásne okopírujú :D

  • b-i-k-e-r (neregistrovaný)

   Tak oni spis asi prubezne delaji na jednotlivych soucastech, jako displej, baterie, ta ctecka pod displejem, atd atd a pak jednoho dne se proste rozhodne co bude v dalsim zarizeni a zacne se to sestavovat…ne ze by to vsechno vyvinuli za rok…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *