Domů » Bleskovky » Galaxy S8 se stylusem? Samsung zvažuje S Pen jako volitelné příslušenství

Galaxy S8 se stylusem? Samsung zvažuje S Pen jako volitelné příslušenství

Poslední dobou se novinky ohledně připravovaného modelu Galaxy S8 kupí jako houby po dešti. Podle posledních spekulací by mohla novinka obsahovat stylus S Pen jako možnost volitelného příslušenství. Pokud se zprávy potvrdí, bude Galaxy S8 vůbec prvním zástupcem řady S, který se tohoto vylepšení dočká.

s-pen-note

Tento krok by tak mohl uspokojit uživatele, kteří volali po modelu Note7, nicméně jej díky technickým obtížím byli nuceni vrátit. Pokud by se potvrdily spekulace ohledně verze Galaxy S8 Plus, pak by S Pen mohl potenciálně dávat smysl. Na rozdíl od modelu Note7 zde však nebude stylus integrován přímo do těla zařízení. Pokud se tedy skutečně možnost nového příslušenství potvrdí, nabízí se otázka, co potom bude odlišovat řadu Note.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

4 komentářů

  1. Nevím, ale Stylus mimo tělo zařízení nedává smysl. To radši ať dál dělají dvě verze, klasiku S8 klidně jako Edge a flat můžou vynechat, dál Plus verzi s integrovaným Stylusem.

    Klidně ať vynechají název Note, ale ať nedělají takovéhle koniny……

  2. asi nie som dostatocne „IN“ , ale doteraz nechapem vyznam zakriveneho displeja … vyvedte ma z omylu, ze nie som v tom sam :)

    mne konkretne by takyto displej sakramentsky vadil , proste mi idu z toho oci do zakruty ked sa na to pozeram , jednoducho mi to vadi , ako keby to bolo robene po krajoch chvalne – ze nemam vidiet nieco , co tam vidno ma byt …

    naco je to teda dobre ? ma to nejake vyuzitie ? … nevadi to v manipulacii s telefonom ? nedochadza k nechcenemu stlaceniu resp. inym preklepom ?

    alebo len ide o testovanie zakaznika , ci sa taketo nieco v buducnosti uchyti nasledne pri ohybnych telefonoch ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).