Domů » Bleskovky » Galaxy S8 údajně přijde i ve variantě Plus s větším displejem

Galaxy S8 údajně přijde i ve variantě Plus s větším displejem

Spekulace o příštím vlajkovém smartphonu od Samsungu neutichají – hovoří se o bezrámečkovém designu, integrované čtečce otisků prstů do displeje a o vysokém výkonu. Letos má také poprvé chybět model s plochým displejem, i přesto by však mohl korejský gigant znovu představit dvě varinaty Galaxy S8.

s8
Takto by mohl Samsung Galaxy S8 vypadat

Podle nejnovějších informací by měl být představen standardní model ze zakřiveným displejem s úhlopříčkou okolo 5 palců, který by měl následovat model Plus s šestipalcovým zobrazovačem. V obou případech by mělo být rozlišení displeje Quad HD, přičemž jeho plocha by mohla využívat okolo 90 procent půdorysné plochy celého zařízení. Bohužel na představení Samsungu Galaxy S8, případně S8 Plus si budeme muset ještě chvíli počkat, podle posledních spekulací se jejich premiéra odehraje až v dubnu příštího roku na samostatné akci v New Yorku.

Samsung Galaxy S8 zřejmě MWC nestihne, představen má být na zvláštní akci v dubnu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Mysleli jste asi 90% nárysné plochy…

  2. Marek Studnicka

    Dávalo by smysl,aby jeden model vycházel rozměrově z velikosti současného modelu S7-tedy celková rozměry se nezmění,ale povyroste velikost displaye,potom větší model-do zhruba btěch 6-ti palců na display,no a pak už Note 8-i když osobně bych se klaněl k variantě dvou modelů-S8 a Note8,ale čas ukáže

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).