TOPlist

Galaxy S23 a A54 za hubičku. Ceny Samsungů klesly na úplné minimum

Chytrý telefon Samsung Galaxy S23

Listopad, měsíc nejlepších slev, je téměř u konce, i přesto ale přichází další velké slevy na smartphony. Tentokrát přišla řada na Samsung. Mobil Pohotovost totiž maximálně zlevnila vlajkový Galaxy S23 a ještě více srazila cenu u oblíbeného Galaxy A54. Navíc ke všem telefonům Samsung nyní rozdává ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zdarma.

Galaxy S23 za 17 890 Kč (běžně 20 490 Kč) je jedna z nejlepších koupí letošního Black Friday. Jedná se totiž o nejlepší cenu mezi autorizovanými prodejci. A pokud k ní připočtete prodlouženou 3letou záruku zdarma, nebyla vlajkovka Samsungu nikdy výhodnější než právě teď na mp.cz.

Chytré telefony Samsung Galaxy S23 ve všech barvách

Za jednu z nejlepších cen nyní koupíte i letošní generaci nejoblíbenějšího modelu střední třídy – Galaxy A54 je k mání za 8 990 Kč (běžně 9 990 Kč). I tady platí, že získáte záruku na 3 roky zdarma a navíc můžete využít splátky bez jakéhokoli navýšení. O něco levnější je i jeho předchůdce Galaxy A53, a to za 7 490 Kč (běžně 8 490 Kč). Pokud hledáte ještě levnější Samsung, omrkněte Galaxy A33, který je nyní za 5 990 Kč (dříve 7 990 Kč).

Smartphone Samsung Galaxy A53

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku