TOPlist

Galaxy S22 je historicky nejvýhodnější. Pořídíte ho už za 13 490 Kč

2 1

Na koupi loňských supermodelů řady Samsung Galaxy S22 teď parádně ušetříte. Díky zvýhodnění u Mobil Pohotovosti je nyní pořídíte za historicky nejnižší cenu, za jakou se vůbec kdy prodávaly. Nejen, že jsou výhodnější o 3 500 Kč, ale získat můžete i příjemný bonus 1 000 Kč a samozřejmě také 3letou záruku zcela zdarma. Stačí jen prodat své stávající zařízení a sleva je vaše.

Řada Galaxy S22 za historicky nejméně

Maximální zvýhodnění získáte při koupi Galaxy S22, který se ještě před nedávnem prodával s cenovkou přes dvacet tisíc. Nyní jej díky všem slevám a bonusům pořídíte už od 13 490 Kč. V případě, že vám nestačí nejnižší kapacita, za skvělé peníze pořídíte i vyšší 256GB variantu, a to již od 14 390 Kč. K telefonu také získáte 3letou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma.

Výrazně ušetřit můžete také při nákupu Galaxy S22 Ultra. V té nejvyšší kapacitě 512GB ho aktuálně pořídíte od 24 990 Kč, což je za tak nabušený telefon se skvělými parametry více než zajímavá cena. Ještě před nedávnem se totiž pohybovala vysoko nad třiceti tisíci. Ne nadarmo se říká, kdo si počká, ten se dočká. A v tomto případě ještě výrazně ušetří.

Všechny zlevněné Samsung S22 najdete přímo zde

1 1

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku