Domů » Bleskovky » Galaxy S10 zřejmě dorazí dříve, než se očekávalo

Galaxy S10 zřejmě dorazí dříve, než se očekávalo

Galaxy S9 se v našich končinách začíná teprve pomalu ohřívat a už se mluví o jeho nástupci – modelu Galaxy S10/S10+. Podle posledních zpráv bychom se jej měli opět dočkat dříve, než se očekávalo. O zprávě informoval deník The Bell.

Údajným datem představení by měl být leden roku 2019. Je tedy docela možné, že se uvedení dočkáme na příštím veletrhu CES, který se bude konat v Las Vegas od 8. do 11. ledna.

Samsung Galaxy S10 se poodhaluje: nabídne čtečku v displeji

Má se za to, že je představení v lednu nevyhnutelné, neboť později v témže roce nás ještě čeká představení skládacího smartphonu, který doteď nese neoficiální název Galaxy X. Jeho představení bychom se měli dočkat na Mobile World Congressu v Barceloně.

Samsung Galaxy X: patent odhaluje, jak bude vypadat prostředí skládacího smartphonu

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

3 komentářů

  1. Cize si kupis najnovsi najnabuchanejsi Samsung za 990 €, kupis ho par mesiacov po uvedeni, ako dorazi na trh a tesis sa.
    To ale nevies ze v tom case ostava uz opat iba 6-7 mesiacov do predstavenja jeho nastupcu, ktory je lepsi krajsi…

    Chapem strategicky, a ciste bez ohladu na peniaze, komu sa chce kupovat a menit telefon po menej ako 12 mesiacoch? Ved to ani tie super fotaky a funkcie clovek nevyskusa a neuzije :)

  2. Ako hovoris, nezmysel, preco nepreskocia zrovna na galaxy 11 ? :) A navic myslim, ze design zacina pomalu zastaravat…

  3. Marek Studnička

    Cena S 10 s technologií Face se má zvednout o 50 dolarů,tedy podle informací z článku.Na druhou stranu stále Jihokorejci váhají,zda-li jí zabudujou.Ctecka v display-že by?No každopádně ho chtějí představit už v lednu,protože v ůnoru chtějí představit skládací smartphone,tak to tedy Hodně štěstí.A rozhodně to nebude levná investice

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).