Domů » Bleskovky » Galaxy S III se dočká aktualizace na Android 4.1 brzy po 29. srpnu

Galaxy S III se dočká aktualizace na Android 4.1 brzy po 29. srpnu

Server AndroidCentral.com dnes přišel s informací, která určitě potěší všechny uživatele Samsungu Galaxy S III. Už delší dobu se spekulovalo, že Samsung uvolní aktualizaci na nejnovější Android 4.1 „Jelly Bean“ krátce po Unpacked eventu, který se uskuteční 29. srpna v Berlíně. Zda slovo „krátce“ značí hodiny nebo dny už nevíme, ale jisté je, že vydání aktualizace je na spadnutí. Potvrzují to i úniky několika testovacích verzí ROM, o kterých jsme vás informovali v minulých dnech. 

 

Na akci Samsung Unpacked event se rovněž dočkáme představení nové generace „tabletofonu“ Galaxy Note 2, takže se opravdu je na co těšit a už teď jsme zvědaví, jaké další novinky si pro nás Samsung nachystá. Na akci Samsungu do Berlína se chystá i naše redakce, abychom vám nabídli aktuální informace přímo z místa dění, tak zůstaňte naladěni a nezapomeňte nás sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Z jakého důvodu jsou k článku přiloženy specifikace SIII? Kdyby to tak bylo u každého článku, tak v pohodě, ale proč jsou v novince o vydání nové aktualizace nechápu.

  Ono teda vůbec celá tahle „aktualita“ je velmi „užitečná“… Dozvěděl jsem se opravdu mnoho.

  • Mathew (neregistrovaný)

   No já jsem se z článku rozhodně dozvěděl více než z tvého zcela nesmyslného komentáře. A jakožto majitele SGS3 mě informace hodně potěšila. A že jsou přiloženy specifikace? To mi teda nevadí, těm co SGS3 nemají třeba pomohou v rozhodování zda si telefon pořídit, když na něj bude Jelly Bean.

  • Ale o tom, že tam bude Jelly Bean se už dávno ví.

 2. Jacek (neregistrovaný)

  @ MCEZA: pouze se o update spekulovalo …až teď je velmi vysoká (téměř 100%) pravděpodobnost update SG 3 na JB.

  • tak , že bude update na JB snad nikdo nepochypoboval, ale souhlasím, že komentáře typu co vyprodukoval „MCEZA“ jsou čistá trollovina :d

  • mceza si robi srandu z Hulana, pricom styl jeho prispevkov je uplne rovnaky… mozno je to Hulanovo alterego :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).