Domů » Bleskovky » Galaxy S III se dočká aktualizace na Android 4.1 brzy po 29. srpnu

Galaxy S III se dočká aktualizace na Android 4.1 brzy po 29. srpnu

Server AndroidCentral.com dnes přišel s informací, která určitě potěší všechny uživatele Samsungu Galaxy S III. Už delší dobu se spekulovalo, že Samsung uvolní aktualizaci na nejnovější Android 4.1 „Jelly Bean“ krátce po Unpacked eventu, který se uskuteční 29. srpna v Berlíně. Zda slovo „krátce“ značí hodiny nebo dny už nevíme, ale jisté je, že vydání aktualizace je na spadnutí. Potvrzují to i úniky několika testovacích verzí ROM, o kterých jsme vás informovali v minulých dnech. 

 

Na akci Samsung Unpacked event se rovněž dočkáme představení nové generace „tabletofonu“ Galaxy Note 2, takže se opravdu je na co těšit a už teď jsme zvědaví, jaké další novinky si pro nás Samsung nachystá. Na akci Samsungu do Berlína se chystá i naše redakce, abychom vám nabídli aktuální informace přímo z místa dění, tak zůstaňte naladěni a nezapomeňte nás sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments