Domů » Bleskovky » Galaxy Note9: vyšší kapacita baterie a premiéra dříve, než se čekalo

Galaxy Note9: vyšší kapacita baterie a premiéra dříve, než se čekalo

Samsung chce letos uspíšit premiéru Galaxy Note 9 (prodejní označení by mělo být Note9 bez mezery), aby měl ještě větší náskok před novými iPhony než loni. Podle informátora IceUniverse dojde ke slavnostnímu odhalení v New Yorku počátkem srpna, a to buď 2. nebo 9.

Galaxy Note 9 má vycházet z aktuální vlajkové lodě Galaxy S9+, oproti ní však dostane mírně větší displej a vestavěný stylus. Na internetu se objevilo několik renderů, které také odhalují změnu designu zad s horizontálně umístěnými čočkami hlavního fotoaparátu.

Takhle bude vypadat Galaxy Note 9. Dočkáme se výrazných změn?

Tato změna má být nejen designovou záležitostí, ale díky lepšímu uspořádání komponent má dojít k výraznému navýšení kapacity akumulátoru, a to z loňských 3 300 mAh na 3 850 – 4 000 mAh.

Těšit se tak můžeme na vyšší výdrž na jedno nabití, společně s vyšším výkonem a lepším fotoaparátem s proměnlivým clonovým číslem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Řada NOTE se opravdu řadí mezi to nejlepší. Kdo jednou vyzkoušel S PEN a jeho praktické možnosti, tak věřím, že ho tato malá „tyčinka“ chytla za srdce. Jako majitel Note 4 a dnes Note 8 mohu s klidným srdcem říci, že už nechci nic jiného. Pravdou ovšem je, že cena je šílená. Já koupil v akci za 16000 u T-Mobile.

    • Ovšem ten design doufám bude jiný. Moc se mi líbil Note Edge první.

    • Mám stejné zkušenosti a naprosto souhlasím s Romanem. Měl jsem note dvojku, trojku a až do dnes mám Note Edge jednoduše se stále nemohu nabažit odděleného edge displeje bohužel čas letí a letos to už bude chtít upgrade na devítku. Líbil by se i například design s edge kolem do půlkruhu.

  2. Tak uvidíme, co z toho nakonec vyleze. Asi bych do něj šel, ale jestli to bude převlečený Note8, tak asi cenově lepší koupit ten.

  3. Me je desne lito, ze samsung u note presel od produktivniho vyrobku k leskle taskarici. Dotedka nechapu vyznam zaobleneho displeje u note. Cintique take nema zaoblene displeje a wacom asi vi proc. Pro mne by novy note byl idealni s rovnym amoledem, magneziovym nebo nerezovym ramem a zadama z plastu, kovu nebo karbonu misto krehkeho skla. Nepotrebuju telefon se kterym budu oslnovat v hospode, potrebuju efektivni a odolne zarizeni. Ani bych se nezl9bil za navrat ir portu nebo treba nejake modularity… klidne bych si poridil pchrany obal na telefon s pridavnou baterii, pokud by nefungovala jako power banka ale byla primo pripojena k napajeni zarizeni. No nakonec treba jednou sahnu po red hydrogen one. Pred spousty let jsem te firme neveril, ze se jim povede prijit s levnou filmovou digitalni kamerou a ta firma to dokazala a dodnes ukrajuje velky kus porce zavedenejm kamerovejm firmam jako arri, panavision ci aaton. Tak treba se jim to pivede a ja casem opustim vlak Note (;

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).