Sledujte nás na YouTube

Galaxy Note 8: jako první se objeví v Austrálii, a rovnou s výměnou displeje zdarma

Premiéra nového Galaxy Note 8 se sice odehraje až příští měsíc, spekulace o jeho dostupnosti však vyplouvají na povrch už nyní. V první vlně se, kromě Spojených států, ocitne také Austrálie. Note 8 se u protinožců objeví 25. srpna, tedy den po premiéře v New Yorku.

Samsung si pro Australany připravil i jedno překvapení. Pokud si budou chtít do dvanácti měsíců vyměnit svůj prasklý displej, mohou tak učinit zcela zdarma. Podle serveru Ausdroid nabídka začne právě 25. srpna a potrvá až do konce října.

Tip: Kompletní parametry Galaxy Note 8 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

9 komentářů

  1. Spis by me zajimalo, jak se Samsung zachova k tem co museli vratit Note 7. Slibovali nejake slevy (20%) / kdyz jsem vracel Note, tak jsem se ptal, v Koreji pry 50%. (napr. zde http://www.sporela.com/index.php/latest-global-technology-news/5046-samsung-offers-50-discount-on-galaxy-s8-note-8-for-note-7-owners ) Nejak je ticho po pesine.

  2. Jozo (neregistrovaný)

    Pokud to lidi budou kupovat, cena vždy poroste…..zákon trhu.

    Cena je pouze relativní pojem a pro spousty lidí je 30 tisíc jen drobek.
    Pro jiné nedostižný sen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *