Domů » Bleskovky » Galaxy Note 7 prý přijde s 5,8″ displejem, 6 GB RAM a 4000mAh baterií

Galaxy Note 7 prý přijde s 5,8″ displejem, 6 GB RAM a 4000mAh baterií

Samsung loni s představením smartphonů Galaxy Note 5 nečekal na veletrh IFA, který se koná v září, ale stanovil datum premiéry již na polovinu srpna, aby veškerou konkurenci předběhl. Letos se zřejmě bude opakovat stejná písnička; další Samsung Unpacked Event by se měl uskutečnit 2. srpna a představen by zde měl být právě Galaxy Note 7, který by se tentokrát měl snad objevit i na evropském trh.

Galaxy Note 7 koncept
Ilustrační obrázek

Heslo akce má znít „The next edge is just around the corner“, což jasně naznačuje, že příští Galaxy Note bude mít zaoblený displej a je docela možné, že klasická flatová varianta letos vůbec nepřijde. Podle nizozemského serveru GSMhelpDesk.nl Galaxy Note 7 nabídne 5,8″ Super AMOLED panel s Quad HD rozlišením zaoblený na obou okrajích. Výkon dodá čip Exynos z vlastní produkce, kterému má dělat společnost 6 GB RAM. Posílit by měla také baterie, a to na rovných 4000 mAh.

galaxy
Fotografie zachycující údajnou podobu pozvánky na další Unpacked Event

V případě fotoaparátu bychom se měli dočkat 12Mpx snímače s technologií DualPixel a ve hře je údajně i voděodolná konstrukce splňující standard IP68, čtečka oční duhovky či USB-C konektor.

Na trhu by se novinka prý měla objevit už v polovině srpna za cenu okolo 800 euro (cca 21 600 Kč). Pokud se tyto spekulace potvrdí, máme se v srpnu rozhodně na co těšit.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments