Domů » Bleskovky » Galaxy Note 10, iPhone 11 a Pixel 4: kdy se dočkáme představení?

Galaxy Note 10, iPhone 11 a Pixel 4: kdy se dočkáme představení?

Během června a července si od představování důležitých vlajkových modelů trochu odpočineme, ale s úderem srpna se kolotoč novinek opět rozjede na plné obrátky. Vzhledem k tomu, že Samsung, Apple i Google své hlavní modely už několik let představují v těch samých měsících, není až tak těžké odhadnout, kdy nový Note, iPhone a Pixel oficiálně spatří světlo světa.

Evan Blass (@evleaks) ale na twitteru zveřejnil upřesňující roadmapu, ze které můžeme o něco podrobněji vyčíst premiéru jednotlivých smartphonů. Srpen bude tradičně patřit Samsungu a jeho Galaxy Note 10, a podle pozice tečky bychom se představení měli dočkat někdy na přelomu 2. a 3. srpnového týdne (odhadujeme, že by to mohlo být v rozmezí 15. až 23. srpna).

Galaxy Note 10, iPhone 11 a Pixel 4: kdy se dočkáme představení?
Galaxy Note 10, iPhone 11 a Pixel 4: kdy se dočkáme představení?

Září bude tradičně patřit Applu a premiéře nejen nového iPhone 11, ale i dalších jablečných novinek. Tady vše nasvědčuje tomu, že by premiéra měla proběhnout v týdnu od 20. do 27. září. V říjnu se dočkáme premiéry nového Pixelu 4, který už dokonce Google poodhalil na svém twitteru. Tisková konference by měla proběhnout někdy v průběhu druhého a třetího zářijového týdne.Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Teda Pixely si dávají sakra na čas, v té době už bude nejspíš polovina společností oznamovat telefony se Snapdragonem 865 ;)

BTW: Není něco divného s přihlášením? Odhlásilo mě to a přihlásit nejde.
Ban mi do mailu nepřišel, adblock jsem zkusil na pár vteřin vypnout (panečku, to byl děsivý pohled), takže jsem trošku ve tmě.

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

EHM … no nic.

Readytogo
Anonym
Readytogo

Pixel nemeska. Stale vychadza v 10. mesiaci roka.

lukass71
Uživatel
lukass71

A kazdy rok je to proste pozde. Za tu pocatecni prestrelenou cenu si ho nikdo nekoupi a na Vanoce pak stejne radsi koupi Samsung. Dalsi rok potom odstartuje hned novymi Samsungy a na Pixel se hned pozapomnelo.