Domů » Bleskovky » Galaxy Jet pro WP: Hra, kterou si můžete sami naprogramovat

Galaxy Jet pro WP: Hra, kterou si můžete sami naprogramovat

Na SmartManii vám už několik týdnů servirůjeme seriál o programování her pro Windows Phone v XNA, který pro vás připravuje Tomáš Slavíček. Jednotlivé články vás provedou tvorbou vlastní hry, která by ve výsledku měla vypadat podobně jako Galaxy Jet. Pokud si Galaxy Jet chcete vyzkoušet, stáhněte si z našeho fóra instalační XAP soubor (pouze pro odemčená zařízení). Hra se ale velice brzy objeví i v Marketplace, takže si ji bude moci zahrát každý. A pokud dostanete chuť si podobnou hru naprogramovat, pak vám určitě pomůže náš seriál.

Galaxy Jet: Naprogramujte si vlastní hru pro Windows Phone

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Supr! :-)

  2. Zahy[cz] (neregistrovaný)

    Trochu mě ten seriál zklamal čekal jsem pasní aplikace nikoliv hry.:) Ale jinak velice pěkný tutorial!

  3. Ahoj, seriál bude mít druhou část speciálně o psaní aplikací. Vydržať! :-D

  4. Zahy[cz] (neregistrovaný)

    Tak to už se začínám těšit!:) Už jsem trochu začal sám musel jsem překonat jazykovou bariéru C#:) A ted uz to jen dotáhnout.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).