Sledujte nás na YouTube

Galaxy Jet pro WP: Hra, kterou si můžete sami naprogramovat

Na SmartManii vám už několik týdnů servirůjeme seriál o programování her pro Windows Phone v XNA, který pro vás připravuje Tomáš Slavíček. Jednotlivé články vás provedou tvorbou vlastní hry, která by ve výsledku měla vypadat podobně jako Galaxy Jet. Pokud si Galaxy Jet chcete vyzkoušet, stáhněte si z našeho fóra instalační XAP soubor (pouze pro odemčená zařízení). Hra se ale velice brzy objeví i v Marketplace, takže si ji bude moci zahrát každý. A pokud dostanete chuť si podobnou hru naprogramovat, pak vám určitě pomůže náš seriál.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Robert Varga (neregistrovaný)

  Supr! :-)

 2. Zahy[cz] (neregistrovaný)

  Trochu mě ten seriál zklamal čekal jsem pasní aplikace nikoliv hry.:) Ale jinak velice pěkný tutorial!

 3. Robert Varga (neregistrovaný)

  Ahoj, seriál bude mít druhou část speciálně o psaní aplikací. Vydržať! :-D

 4. Zahy[cz] (neregistrovaný)

  Tak to už se začínám těšit!:) Už jsem trochu začal sám musel jsem překonat jazykovou bariéru C#:) A ted uz to jen dotáhnout.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *