Domů » Bleskovky » Futuristický smartphone Vivo Nex 3 má mít displej větší než přední stranu

Futuristický smartphone Vivo Nex 3 má mít displej větší než přední stranu

Společnost Vivo loni představila smartphone Nex, který zaujal velkým využitím čelní strany displejem. Čínský výrobce chce v tomto trendu pokračovat i nadále, údajně už letos by mohl představit smartphone NEX 3, jehož „screen-to-body ratio“ má dosahovat více než 100 procent. Jak je to možné?

vivo nex 3
Futuristický smartphone Vivo Nex 3 má mít displej větší než přední stranu.

Podle informátora Ice Universe má Vivo použít displej, který bude na dvou stranách zahnutý, přičemž „rozbalením“ displeje by měla být jeho plocha větší než čelní plocha telefonu. Panel nemá mít v sobě žádné otvory, ani výřezy, čelo a bradička mají být rovněž velmi tenké; Vivo Nex 3 má být díky tomu absolutně symetrický. Čelní kamerka bude pravděpodobně schována do vysouvacího mechanismu, stejně jako u první generace.

Kdy bude smartphone Vivo Nex 3 představen, je v tuto chvíli nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).