Domů » Články » FSC dnes oficiálně představil sérili Looxů T800 (aktualizováno)

FSC dnes oficiálně představil sérili Looxů T800 (aktualizováno)

Loox T800Dnes začal ve Španělsku největší veletrh mobilních technologií – 3GSM 2006, na kterém se jistě objeví spousty zajímavých Windows Mobile zařízení a ani dnešní zahajovací den nebyl výjimkou. Společnost Fujitsu Siemens Computers konečně oficiálně představila dlouho očekávanou sérii Looxů T800.

Tato zařízení (Looxy T800/830) poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0, nabídnou kromě tribandové GSM především podporu UMTS. Nechybí ani integrovaná Wi-Fi (802.11b/g), GPS navigace nebo 2Mpx fotoaparát. Podrobné technické parametry jsme vám přinesli před několika dny v této bleskovce, kde také naleznete další fotografie série T800.

Je škoda, že noví Looxové nabídnou kvůli integrované klávesnici, která zabírá skoro polovinu velikosti zařízení, pouze displej s rozlišením 240x240px, to totiž může většinu zájemců odradit.

Podívejte se také na dnes spuštěné oficiální stránky nové série.

Aktualizováno 14.2.2006: Server MSmobiles dnes přinesl živé fotografie Looxe T830 pořízené na konferenci 3GSM. Další informace zde.

Oficiální screenshoty:

1

Zdroj: PPCthoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments