Sledujte nás na YouTube

Fotomobil Oppo N1 bude dostupný od 10. prosince za 449 EUR

Na fotomobil Oppo N1 nás čínský výrobce lákal velmi dlouhou dobu a rozhodně bylo na co se těšit (preview). Nyní bylo oficiálně oznámeno datum uvedení na trh – 10. prosince. To platí i pro Českou republiku, kam výrobce zasílá také modely Find 5 a R819 a to ze svého e-shopu Oppostyle.comCena činí 449 EUR, což je v přepočtu na české koruny asi 12 300 Kč. Za tyto peníze čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600, 5,9palcový displej s fullHD rozlišením a v neposlední řadě také 13Mpx fotoaparát umístěný v otočném kloubu.

 

Vybrat si můžete mezi systémem s nadstavbou od Oppo nebo populárním Cyanogen Modem. Není sice možné provozovat oba zároveň, flashnutí jednoho z nich je ale otázkou několika chvil. Nutno podotknout, že se jedná o vskutku obří smartphone. Rozměry činí 170,7 x 82,6 x 9 milimetrů a hmotnost plných 213 gramů. Pokud vám ale tato skutečnost není na překážku, pak se jedná o zařízení s velmi zajímavým poměrem cena/výkon.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

 1. groovox (neregistrovaný)

  nádherný, šel bych do něj hned, dokonce by mi nevadila ani ta velikost, bohužel to zazdili absencí slotu na paměťovku :(

 2. Kudrnac (neregistrovaný)

  S 32 GB paměti už to není tak špatné, ale spíš by mě zajímalo, co to má za senzor fotoaparátu. 1/2,3″? Chtělo by to už nějakou konkurenci Lumie 1020. Na WP se mi přecházet nechce, ale foťák bych chtěl dobrý. 1/2,3″ je určitě lepších než předchozí standard 1/3″, ale chtělo by to víc.

  Také dosplej by se mi líbil max 5″ a trochu bych se bál toho otočného kloubu. Čekám, že časem snad představí i nástupce Find 5.

 3. loko (neregistrovaný)

  odkaz na oppostyle.com nefunguje s www

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *