Domů » Bleskovky » Fotomobil Oppo N1 bude dostupný od 10. prosince za 449 EUR

Fotomobil Oppo N1 bude dostupný od 10. prosince za 449 EUR

Na fotomobil Oppo N1 nás čínský výrobce lákal velmi dlouhou dobu a rozhodně bylo na co se těšit (preview). Nyní bylo oficiálně oznámeno datum uvedení na trh – 10. prosince. To platí i pro Českou republiku, kam výrobce zasílá také modely Find 5 a R819 a to ze svého e-shopu Oppostyle.comCena činí 449 EUR, což je v přepočtu na české koruny asi 12 300 Kč. Za tyto peníze čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600, 5,9palcový displej s fullHD rozlišením a v neposlední řadě také 13Mpx fotoaparát umístěný v otočném kloubu.

 

Vybrat si můžete mezi systémem s nadstavbou od Oppo nebo populárním Cyanogen Modem. Není sice možné provozovat oba zároveň, flashnutí jednoho z nich je ale otázkou několika chvil. Nutno podotknout, že se jedná o vskutku obří smartphone. Rozměry činí 170,7 x 82,6 x 9 milimetrů a hmotnost plných 213 gramů. Pokud vám ale tato skutečnost není na překážku, pak se jedná o zařízení s velmi zajímavým poměrem cena/výkon.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. nádherný, šel bych do něj hned, dokonce by mi nevadila ani ta velikost, bohužel to zazdili absencí slotu na paměťovku :(

  2. S 32 GB paměti už to není tak špatné, ale spíš by mě zajímalo, co to má za senzor fotoaparátu. 1/2,3″? Chtělo by to už nějakou konkurenci Lumie 1020. Na WP se mi přecházet nechce, ale foťák bych chtěl dobrý. 1/2,3″ je určitě lepších než předchozí standard 1/3″, ale chtělo by to víc.

    Také dosplej by se mi líbil max 5″ a trochu bych se bál toho otočného kloubu. Čekám, že časem snad představí i nástupce Find 5.

  3. loko (neregistrovaný)

    odkaz na oppostyle.com nefunguje s www

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).