Domů » Bleskovky » Fotoaparát LG G7 ThinQ bude chtít dorovnat konkurenci. Jaké budou jeho zbraně?

Fotoaparát LG G7 ThinQ bude chtít dorovnat konkurenci. Jaké budou jeho zbraně?

Od premiéry nového vlajkového smartphonu z dílen LG nás dělí tři týdny. Novinka s názvem G7 ThinQ má nabídnout vše, co se od moderního telefonu očekává – kvalitní širokoúhlý displej s výřezem, tenké rámečky, vysoký výkon a kvalitní fotoaparát. A právě o poslední jmenované položce se serveru SlashGear podařilo získat nové informace.

Fotoaparát LG G7 ThinQ bude tvořen dvěma vertikálně posazenými čočkami, pod oběma se bude ukrývat 16Mpx RGB senzor. Rozdíl bude v optice, zatímco nad hlavním snímačem bude umístěna optika se světelností f/1.6, nad sekundárním snímačem bude širokoúhlá čočka se záběrem 107°.

LG G7 ThinQ: máme obrázek všech barevných variant a známe datum představení

Umělá inteligence, kam se podíváš

Při pořizování snímků za zhoršeného osvětlení bude LG používat technologii SuperPixel, která umožní slučovat sousední obrazové body. Pochopitelně k tvorbě kvalitních snímků bude připravena umělá inteligence, která automaticky rozpozná typ scény podle toho nastaví příslušně parametry fotoaparátu. Umělá inteligence bude pohánět spoustu funkcí telefonu, namísto vlastního řešení vsadí LG na službu Google Assistant.

LG G7 ThinQ bude mít premiéru 2. května v New Yorku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments