Sledujte nás na YouTube

Flowdly: WP aplikace pro správu úkolů od českých vývojářů

Pokud hledáte to-do aplikaci pro práci s úkoly pod operačním systémem Windows Phone, určitě byste neměli minout nástroj Flowdly od českých vývojářů. Program nabízí maximálně jednoduché a přehledné rozhraní, skrze které si můžete vytvářet a spravovat úkoly. Z hlavní obrazovky lze snadno přidávat nové úkoly, přes tlačítko (+) ve spodní liště je možné vytvářet položky s podrobnějším popisem a detaily. Důležité úkoly můžete topovat a skrze tlačítka na druhé obrazovce lze jednotlivé položky procházet (topované, naplánované, dokončené, odstraněné). Nechybí ani provázání s Live Tile na hlavní obrazovce, kde se zobrazují nadcházející úkoly. Plná verze stojí 21 Kč a k dispozici je také plně funkční trial verze – stahovat můžete z Marketplace. Diskuzi k a plikaci, kam můžete psát náměty na vylepšení a další postřehy, najdete v našem fóru.

-

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. SuD (neregistrovaný)

  V článku chybí, jedna z hlavních věcí Flowdly je česky

 2. Sislik (neregistrovaný)

  me tu chybi jina podstatna informace: jestli je tuten program nadstavba integrovanyho to-do listu z WP, ktery se synchronizuje s Exchange (pak super) nebo si vsechno uklada nekam k sobe a pak se to neda takhle syncrhonizovat (a jeho uzitna hodnota tim vyrazne klesne)

  • Michal Vacha (neregistrovaný)

   Dobry den, moznozti propojeni s ukoly v telefonu jsme zkoumali, ale bohuzel to API zatim neumoznuje.

   Propojeni s exchangem je pomerne casty pozadavek a i my sami exchange pouzivame. Urcite je to priorita do budoucna, ale zatim nemuzeme slibit, kdy to bude.

 3. mimonaut (neregistrovaný)

  přesně jak napsal sislik, zkoušel jsem třeba jinak výbornou aplikaci TASKS, ale vzhledem k tomu, že používá vlastní databázi úkolů, je pro mne nepoužitelná.. No, nezbývá než vyzoušet.. pak to sem napíšu

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Flowdly také používá vlastní databázi úkolů, synchronizovat je bohužel není možné, ale třeba na tom autoři zapracují v dalších verzích – alespoň mají námět na vylepšení.

  • Tasks naopak funguje s Exchange:

   [odkaz]

  • Jaromír Lešo (neregistrovaný)

   Jak psal již kolega výše:

   “Dobry den, moznozti propojeni s ukoly v telefonu jsme zkoumali, ale bohuzel to API zatim neumoznuje.

   Propojeni s exchangem je pomerne casty pozadavek a i my sami exchange pouzivame. Urcite je to priorita do budoucna, ale zatim nemuzeme slibit, kdy to bude.”

   Doplním ještě, že ani propojení s úkoly Live účtu není díky API možné. Plánujeme však ještě synchronizaci s jednou aplikaci, která je ve světě jednou z nejrozšířenějších.

 4. Jaromír Lešo (neregistrovaný)

  Rád bych ještě podotkl, že kromě Twitteru ([odkaz] a Facebooku ([odkaz]) je možné nás kontaktovat přímo emailem na info@flowdlyapp.com nebo ve vlákně aplikace zde v diskusním fóru na Smartmanii ([odkaz]).

  Nebojte se zeptat nebo poslat připomínku.

 5. Tightrlík (neregistrovaný)

  I To-Do Tasks fungují s Exchange: [odkaz]

  To bych řekl je jediný handicap Flowdly …

 6. Jana (neregistrovaný)

  Zajímavé … Doporučuji také sledovat aplikaci pro správu úkolů od GroupCamp projektu (jedná se o software pro řízení projektů) : [odkaz]

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *