Cena:

Fitbit představil hodinky Versa 2, nabídnou ovládání hlasem a pětidenní výdrž

Family Versa2

Americká společnost Fitbit představila nové chytré hodinky z populární řady Versa – Fitbit Versa 2. Novinkou je zabudovaný mikrofon, který umožní převádět mluvené slovo na text a usnadní tak odpovídání na příchozí zprávy. Fitbit se rovněž dohodl se švédským Spotify na hudební aplikaci, stejně tak je nově dostupná služba Fitbit Pay pro všechny modely Versa 2.

Family Versa2

Rychlejší procesor, tisíce aplikací a motivů pro ciferník, ostřejší a jasnější AMOLED displej s režimem alway-on a více než pětidenní výdrž na jedno nabití je jen další výčet změn, které pro Fitbit Versa 2 znamenají spíše sympatickou evoluci, než markantní revoluci. „Myslíme si, že dobrému zdraví by se měli těšit všichni lidé a měli by mít přístup k zařízením a funkcím, které jim pomohou zdraví zlepšovat. Proto jsme navrhli Fitbit Versa 2, jako prémiové a plně vybavené hodinky za dostupnou cenu,“ sdělil James Park, spoluzakladatel a CEO společnosti Fitbit.

Nepřehlédněte: Recenze Fitbit Versa: na půl cesty k chytrým hodinkám

Fitbit Versa 2 lze předobjednat od dnešního dne na stránkách Fitbit.com a u vybraných prodejců za cenu 199 euro (cca 5 150 korun). Fitbit Versa 2 Special Edition budou dostupné za doporučenou cenu 229 euro (cca  6 000 korun). České ceny budou oznámeny později. Dostupnost v českých a slovenských obchodech se očekává na přelomu září a října.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.