Domů » Bleskovky » Fio banka uvádí na trh Smartbanking aplikaci pro Windows Phone

Fio banka uvádí na trh Smartbanking aplikaci pro Windows Phone

Fio banka dnes uvedla novou aplikaci Fio Smartbanking pro telefony s operačním systémem Windows Phone 8. Aplikace nabízí stejný rozsah funkcí jako verze pro Android a iOS, mimo jiné například správu limitů platebních karet nebo zadání platby pomocí QR kódu.

  

„Windows Phone je rozvíjející se platforma, jejíž uživatelé stále častěji poptávají služby Fio banky. Proto jsme se rozhodli reagovat na její nástup a zprovoznit pro ni bankovní aplikaci. Věříme, že tím její fanoušky potěšíme a k bezplatnému vedení účtů přidáme další kvalitní produkt jako argument pro aktivní využívání našich služeb,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

-

Aplikace obsahuje veřejně přístupné informace o Fio bance (kontakty, pobočky a bankomaty, kalkulačky nebo kurzovní lístek) a především zabezpečené informace o účtu klienta i funkce pro jeho ovládání. S aplikací je tedy možné nejen hledat nejbližší pobočku či bankomat, ale také nahlížet na účty, jejich zůstatky, výpisy a historii, posílat platby včetně QR plateb, spravovat platební karty, komunikovat s bankou nebo měnit nastavení aplikace pro pohodlnější ovládání. Přístup do zabezpečené části Smartbankingu lze jednoduše nastavit v internetovém bankovnictví.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments